1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

1.70 boy 75 Kg. Yeniden hacim programı

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Ezar tarafından 29 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    kimseye yorum yapmasın demiyorum ama gelipte bana yok videoda neyin kafasını yaşadığımı anlamadım yok birader eleştiriye açık olacaksın yok kapiş... dediğim gibi herşeyin üslubu vardır bunu düzgünce ifade edebilirsin ve senin 1 yılda yapamadığın vücudun daha iyisini ben bu yaşımda 10 ayda yaptığım için bana saçma sapan bahaneler bulmak yerine önce tebrik eder emeğime saygı gösterir sonrada videoyu beğenmediğini söylersin bunu yapamıyorsan herşey gayet açık ortadadır başkasının başarısını kabullenemiyorsun ve çekemiyorsun.. vücut geliştirme sadece kol geliştirme değilmiş... yiğidi öldür ama hakkını yeme fotolarda sadece kolum yok

Son düzenleme: 2 Kasım 2014
  2. tolgahan aka

tolgahan aka Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    para babası
    Yer:
    antalya
    emeğine laf söylemedik karındaşım benim artist artist konusma yeter senide görelim felan hersey apacık ortada benim videolarım öncesi sonralarım forumda mevcut az gezinirsen gözüne carpar yeterki elestiriye acık ol laf söz dinle ufaklık

3. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    neden her fotoda öyle değilde sadece o fotoda öyle ? diyorum ya bi yerden bulamasan başka yerden bahane üretirsin çubuk adam kamera merceği bombedir fotonun çevresi ufakta olsa dengesizlik gösterebilir daha fazla rezil etme kendini ayrıca foto çekilirken ki duruşumdan da kaynaklanıyor son fotolarıma bi bak istersen uzaktan duruşa...
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Kasım 2014 ---
    fark ettiysen videoya sadece yorum yapan sen değilsin ve herkese aynı tepkiyi göstermemişim önce kendi üslubunu gözden geçir derim yorumun için teşekkürler

4. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    yorumun için teşekkürler sevindim

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Kasım 2014
  5. 3gzotik

3gzotik Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bende vücut yok diye yorum yapmıcak değilim bir çok arkadaşımızda videoda gereksiz bağırdığını ve nizami yapmadığını söyledi ki bende öyle ama sen önce senin vucuduna bakalım bilmem ne vucut yaparak birşeyler kanıtlanmıyor adam 10 yıl yapıyor ama vucudu bir mr olimpiya değil ama o adamı çalıştıran kişide o ne yapcaz mr.olimpiya ondan daha mı iyi şimdi kafayı vucuda takarak kendi içindeki cehaleti bastırmaya çalışma herkes yardımcı olacak cümleler kullanmamış ama dikkat etmen gerektiğini söylemiş en başta bana laf söyledin her yiğidin yoğurt yiğişi farklıdır vs bilmem ne sağlık için seni uyarıyoruz hadi bizim vucudumuz yok biz bilmiyoruz birşey , cenk hoca , savaş cebeci , kenzo karagöz ve ismini saymadığım daha nice insanlar bu konuda uyarıyor.

6. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    tekrar mi aciklama yapamayim video eski ve deneme amacliydi anlamakta zorluk mu cekiyosunuz karaktersiz biri olsam millet gormesin diye okadar yoruma kaldirirdim ama yapmiyorum da..
    GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

7. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Videonu izledim, güldüm gym fail olmuş.
    Daha sonra tartışmalara baktım,haksız olduğun çok yer var ama hırslısın hoşuma gitti :)
    Gelişme fotolarına baktım gerçekten adım adım iletletmişsin vücudu ama ukalalık devam etmiş :)
    Sonuç olarak doğru yoldasın ama burda ağız birliğiyle bir şey yanlış deniyosa kabul et ,bende işe yaradı deme.Burda olumsuz bilgiye zaten yöneticiler izin vermez.Sürekli ölçü alıp hava atmaya çalışma,biraz da estetik gözükmek için uğraş.Hırslı birisin ve yaşında çok genç bu hırsla çok daha iyi işler çıkarırsın sen,başarılar :)

Ezar bunu beğendi.
  8. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    yorumun icin tesekkurler dedigim gibi sadece deneme amacliydi surekli oyle calissaydim goguslerim de bu durumda olmazdi ama herseye ragmen o hitap sekillerini de ben kendime ukalalik olarak algilarim.estetiklige gelince subat-mart 2015 gibi definisyona giricem ortaya ne cikicak bilmiyorum mide calismiyorum definisyonda basliycam tekrar calismaya tekrar tesekkurler

9. Punchaz

Punchaz Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Baştaki fotoğraflara göre hacim kazanmıssın üst göğüsdeki yorumum hala geçerli üst göğüs resmen çalış beni diye bağırıyor
    kilo kazanman güzelde forum içi davranışları bi gözden geçir neticede hepimiz burda bilgi paylaşıp eleştriler alıp kendimizi geliştirmeye çalısıyoruz ve ölçülere takılma bu iş ayna sporu aynaya baktığında sağlam gözüken ihaleyi alır BKZ: Mahmut Irmak 80 kilo iken +50 kol vardı adamda estetiği tartışılmaz zaten , ölçülere pek takılma dikkatimi çekti biraz genişlik sıkıntısı var kanat bölgesinde onu halletmen lazım kilo alırkende sakın aşırı yağlanma ve suna bende katılıyorum pro. sporcu abilerimiz hayatlarını bu işe adarken ve bize alçakgonullu davranırken olympia havası yaratma:) iyi çalısmalar TAKE İT EASY..

10. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    yorumun icin tesekkurler bi onceki durumunda da beline ve yaglanmani onemseme hacime bak demissin simdi tam tersini soyluyorsun :) ust gogusun farkindayim estetige gelince subat-mart gibi basliycam definasyona simdilik tek amac olculer ve hacim

11. Punchaz

Punchaz Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Onu şöyle anla daha 17 yaşındasın dirty bulk yapmanı uygun bulmadığım için fazla yağlanmamanı söyledim elbetki yağlanacaksın

Ezar bunu beğendi.
  12. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    kardeşim bu adamlar neden sana eleştri yaptıgını söyleyeyim. Sen 1. ayda 20.20 basan totalde 40 yani anırırken görup yanlıs basıyor diye dalga geçmez fail demezmıydin. Yada adam daha 2. ayi 50 kg bench girior arkasında adam varken yamula yamula bide bu agırlıga anırıyor. Senin suan isinmada bile kullanmadgın bir agırlık degilmi :) bu 85 kg bench presste bana göre fail cunku bizim gibi senelerini vermiş arkadaslar sırf dıkkat cekmek aynanın karsısında ustumuzu cıkarıp hava atmak gibi bir düsüncemiz olmaz. Yıllar geçince sende katılıcaksın tabiki göruslerime ben napmışım diyeceksin belki utanıcaksın ama 17 yasındaki bir arkadasımıza göre vucudun gayet basarılı. Dik başlı ve o ergenlik tavırları yerine(ben herseyi bilirim ben mukemmelim) ben insanlarin göruslerinden neler kazanabilirim diye dusunebilirsin. Senin trapezim var benim gayet iyi demen bana komik geliyor kendi vucudumun yanında. Gelişim iyi daha nizami yapmaya çalışmalısın o yaşlarda bu spora başlamanın kıymetini bil :) Kimsenin görusune saldırma aylar sonra çektigin videoda anırdıgın agırlıgı görunce kendıne güleceksin. Sunuda unutma salonda bagırmak yada aynanın karsısına geçip her hareket sonu poz vermek dikkat cekmeye çalışmak bana saçma geliyor. Çunku SPOR SALONU HAVA ATMAK İÇİN GİDİLEN BİR YER DEGİL TER ATMAK İÇİN GİDİLEN BİR YERDİR.

egemennn bunu beğendi.
  13. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    Yorumlar için teşekkürler bu arada çoban çökerten otu ve çakşır suyu kullanmaya başladım çoban çökerten zaten bildiğiniz tribulus ama aktarlarda sadece 3-4 tl çakşır suyu ise 10 tl idi testestoronu acayip tetikliyor 2-3 gün içerisinde bile libido gözle görülür şekilde tavan yaptı sonuçları paylaşıcam bulka devam,definasyon için planlara başladım bel bölgesindeki yağlanmayı göz önünde bulunduraraktan definasyon için en az 3 ay vermeyi düşünüyorum şubat-mart gibi başlarsam yaza tam formumda girmiş olucam inşallah terslik çıkmazsa

14. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    Önceki konumdada belirttiğim gibi sırtım vücuduma göre bayaa gerideydi bu sıralar anca anca toplamaya başladım.eskiye nispeten gözle görülür fark var bakalım bulk dönemi boyunca sırtım ne duruma gelicek

Ekli Dosyalar:

15. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Merhaba bu karisimi nasil kullandigini anlatir misin

16. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    çoban çökerten otunu normalde 1 çay kaşığı atarak bardakta kaynar suyla demlememi söylediler ama ben nerdeyse 1 yemek kaşığı atıyorum fincana ve 4-5 dk demliyorum hiçbişey ilave etmeden içiyorum zaten hoş bi kokusu var,çakşır suyunu ise normal bir su bardağının 1/3 ü kadar dolduruyorum ve geri kalanına su ekleyip içiyorum.Çakşır suyunu dün gece yatmadan önce aç karna içtim ve sabaha karşı afedersin at gibi kalktım yataktan :D damak tadına göre çobançökerteni demlerken de bir parça limona atabilirsin içine birde bardakta demlenirken bardağın üzerine bir çaytabağı kapatıver,yorumun için teşekkürler :)

egemennn bunu beğendi.
  17. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Tesekkur ederim,vucut ve emegin için tebrikler devamini bekliyoruz kolay gelsin :)

Ezar bunu beğendi.
  18. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Abicim ne yorum yapilmissa tersini iddia etmissin yok aslinda soyle yok boyle. Biri bir sey diyorsa vardir bir bildigi. Sen benchi eksik yap, gelisir goguslerin. Bir de tam yap nolacak? Sunu da soyleyeyim ufak bir durus bozuklugun var.

Ezar ve dedication bunu beğendi.
  19. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Yaşın 17 olduğuna göre boyun biraz daha uzar sanırım. Vücut genetiğin gayet iyi duruyor. Çalışırsan hakkını verirsin. Videonu izlemedim. Resimlere bakıp söylüyorum bunu.

20. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    yorumun icin tesekkurler,uzasa bile 2-3 cm anca atar diye dusunuyorum,videoya cok fazla elestiri geldi,kusura bakmayin daha 1.5 ay falan oldu olmadi canakkaleye tasindik,ortama alisamadim yeni salonuma adapte olmaya calisiyorum uzerimde genel olarak agresiflik var geride biraktiklarimin vs.nin stresi sinir olarak dondu bana saygisizlik ettiysem de kusura bakmayin zaten video icin bi cok kez de aciklama yapmistim

Sayfayı Paylaş