1.5 yıllık değişim

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Osman112233 tarafından 25 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Osman112233

Osman112233 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yaklaşık olarak 1.5 yıl oldu yorumlarınız bekliyorum.Haftada en az 4 gün gitmeye calıştım ve suana kadar herhangi bir supplement kullanmadım all natural gitmeye calıstım.Sizce 1.5 yıl icin değişim iyimi ?

Ekli Dosyalar:

2. Flynn

Flynn Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam bariz fark var. Böyle devam edin. Meme ucunuz sıcakta salıyor muydu kendini? veya ovalayınca topluyor muydu? Eğer öyleyse şu an oluyor mu düzeldi mi?

3. ReturnOldSchool

ReturnOldSchool Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba.. suplement kullansanizda doğal oluyorsunuz sadece bir takviye 2 ay olucak benim de anca etkisi yuzde 5.. tebrikler degisim gorunuyor

4. Osman112233

Osman112233 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Öyle ben supplementlere karşı değilim ama sadece all natural gitmek istedim teşekkürler

meme ucumu farketmedim oyle sıcakta yada ovalayınca toplayıp toplamadıgını yani suan normal herhalde

5. gurcelik

gurcelik Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam değişim var lakin ben beğenmedim, sanki beslenme de kaytarmış gibisiniz ve yahut vücut anatominiz böyle bilemiyorum, dediğim gibi kesinlikle değişim var ama sanki bi tık daha iyi olabilirdi, başarılar

Sayfayı Paylaş