1.5 yıllık değişim

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve gangstazw3 tarafından 20 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. gangstazw3

gangstazw3 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba adım Recep 25 yasındayım 23 yasına kadar oldukça kilolu bir insandım bu sporla tanışıncaya kadar before after da kullandığım fotogların biri 96 kilo da digeri 72 kilo da (sarkan göbek icin karın germe olmustum) son fotograf ise tekrar 4 aylık antremanım sonunda 2 ay definisyon 2 ay bulk dönemimden sonra ki fotoğrafımdır ne yazık ki 130 kiloluk halimin vucudu gösteren bi fotoğrafi yok saygılar. 12170883_992176417505756_94533300_o.jpg

body41body, Msavage, Ghost bear ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. algorist

algorist Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    vay be çok iyi azmetmişsiniz hocam tebrikler :)

gangstazw3 bunu beğendi.
  3. DaiMoNer

DaiMoNer Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Tebrik ederim sonuç on numara olmuş :) definasyon donemi beslenme ve antrenman paylaşırmısın

Sent from my iPhone using Tapatalk

gangstazw3 bunu beğendi.
  4. gangstazw3

gangstazw3 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam genellikle definasyonda low carb keto tarzı beslendim boyum 171 kilom kilom kactaysa onun 1.2 katı civari karb aldm 2 katına yakın protein kliom kadar gram olarak fln da kaliteli yag aldım bu sürede hic bozmadım genelde diyetimi diyet listesi olarak da savas cebecinin definasyon diyetinin bir benzerini kullandım protein kaynaklarım genelde tavuk lor peyniri protein tozu ve ton balıgı bazen de palamut ve diger balıklardı bide multivitamin ve balık yagı kullandm özellkle balık yagının zayıflarkn deriyi korudugunu sarkmaları engelledigini az da olsa sahit oldum
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Ekim 2015 ---
    antreman programı olarak 2 yıl icinde dönem dönem full body dönem dönem bölgesel calıstım en son antreman programı yine Savas hocanın bulking 1 ini uyguladım antreman olarak cok fazla kardiyo yapmadım ama bir arkadasım vardı sagolsun kendisi yıllardr sporun icinde ilk basladıgım dönemde günlük 5-10 km arasi yürüyüs yapıyorduk aksamları

DaiMoNer bunu beğendi.
  5. gangstazw3

gangstazw3 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    received_992176417505756-vert.jpg son fotografım su anda bulkta ki halim

6. DaiMoNer

DaiMoNer Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Tebrikler gerçekten azmin çoğu kişiye örnek olur umarım devam ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

gangstazw3 bunu beğendi.
  7. gangstazw3

gangstazw3 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13

8. gangstazw3

gangstazw3 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    son halim %16 yag oranı hedef %8
    12404189_10153759060952225_852688650_n.jpg

9. Bigdaddy

Bigdaddy Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    merhaba, ilk postunda karın gerdirmeden bahsetmişsin, onu açabilir misin? ameliyat mı oldun, fazla deriyi aldılar mı?

10. qwerty1011

qwerty1011 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam göğüsler için ne yaptin jinekomasti falan değildi galiba bu arada tebrik ederim

11. gangstazw3

gangstazw3 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    hocam diyetime uydum agırlıgı calıstım düzeldi, aynen jinekomasti yoktu az sarkma oldu onuda toparladm cok az var simdi belli olmuyor, biraz daha hacim alinca ilerde toparlar diye düsünüyorum tamamen
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Aralık 2015 ---
    kardesim ilk foto da gördügün gibi göbegimn altı sıkıntılydı zayflaynca sarkti orası ameliyatla o kısmı cıkardılar deriyi yani karin germe ameliyati.

12. qwerty1011

qwerty1011 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Peki hocam gogus için hangi hareketleri çalıştın neler yaptın neler yemedin bu konuda benim de sıkıntım var yardimci olursan çok sevinirim

13. gangstazw3

gangstazw3 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum ilk önce hedef belirleyeceksin definisyon yada iste yag yakmamı yoksa hacim almamı diyelim hedefin yag yakma internette arattır metobolizmanı 3 assa 5 yukarı hesaplayabilecegin hesaplayıcılar var diyelim hesapladn günlük 2300 kcal i yaksın vucdun bunun 400 kalori assasını tüket günlük 1900 kcal bunuda su sekilde %30-35 protein %35 40 karbonhidrt %30 da yag tüketiyorum ben yani 1900 kcal nin ortalama 570 600 kcal i protein bi 600 700 kalorisi karb geri kalanı yagdan alıyorum bunu yaparkende yag olarak kaliteli yaglar badem fındık fıstık, balık yagı ve zeytinyagı tüketiyorum, protein kaynaklarım mis light beyaz peynir,lor, tavuk, balık arada da kırmızı et bol salata yiyorm genelde, karbonhdrt olrk esmer pirinç, arada kepekli ekmek , bulgur ve kepekli makarna, yulaf tüketiyorum whey proteini genelde kahvaltlarda pratik oldugu icin yulafla pankek yaparım ama protein tozu almak zorunda deilsn günlük vucdunun 2 kati protein al yeterli yani benim ki biraz zevk sana belli bi diyet listesi dayamak istemem illa diyet listesi istiosan da savaş cebecinin definasyon programını yapabilirsin, kalori mi nasıl hesaplıcam dersen myfitnesspall var ordan yararlan indir telefonuna.
    Antreman konusunda ise ben genellkle bench press incline bench press fly pullover calstm gögüs icin bide sabahları kalknca kardio yaparkn ac karna sınav cekerim bi 60 70 tane cok extra bi antreman yapmadım yani bide dostum deri sarkması ve yaglanma gögüste genetik biraz eger zaten jinekomasti varsa doktora git kolay bi islemle hallediyorlar bildgim kadarıyla benim vucdm cok extrem sarkmadı deri genetigi konusunda sanslydm ama dediklerimi takip eder yag yakarsan basarıya ulasırsn %8 7 li yag oranlarında deri sarkması yok oluyor yada cok cok azalıyor ben su an %13 14 civarndym 2 yıldr antreman ypıyorm 2 ayda %6 yag oranı düstüm cut a basladıgımdan beri sende yapabilirsn. Kardiolarını ac karna ve spordan sonra yapabilirsn. İstersen Bcaa kullanabilirsn azda olsa ise yarar kas korumada.

14. qwerty1011

qwerty1011 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Eyvallah hocam çok teşekkür ederim

gangstazw3 bunu beğendi.
  15. gangstazw3

gangstazw3 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    [​IMG] [​IMG]
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Mart 2016 ---
    3 aylık definisyonun sonu yavas yavaş yaza hazırız :D

16. gangstazw3

gangstazw3 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    [​IMG][/url][/IMG] [​IMG] yıllar sonra gelen edit yeni formum arkadaşlar 4. yilimi doldurdum fitnessta
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Mayıs 2017 ---

17. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    resim çıkmamış kardeşim tekrar gönderirsen seviniriz
    4.yılındaki formunu herkes merak edecektir

gangstazw3 bunu beğendi.
  18. gangstazw3

gangstazw3 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    [​IMG] [​IMG]
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Mayıs 2017 ---
    Nisan formumdu bu simdi 2 aydır bulktayim yaklasık 4 kilo aldım ilgilenen arkadaşlara tesekkür ederim. :)
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Mayıs 2017 ---
    En düşük yağ oranıma bu fotografta eriştim caliper ve kaliteli yag ölcerlerde %7 8 arası geliyordu

zzzxxz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş