1.5 yıl bulk

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve leonidaas tarafından 11 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. leonidaas

leonidaas Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    1.5 yıldır düzenli yapmaya çalışıyorum finaller dolayısıyla arada bir ara vermek zorunda kaldım sadece bulk yaptım 1.5 sene içerisinde göbek olmasına rağmen.boyum 178 82 kilo başladım 6 ay 85lerde seyrettim son 6 ayda 94 kiloya çıkmıştım son 3 aydır da sadece karbonhidratı azalttım ve haftada 2 kere interval kardiyo yaptım.85 kiloya indim.fotolarda 85 kiloyum.şimdi animal cuts aldım hedefim 1 ay sonra 80 kilo fotoları paylaşıcam yine

başladığımda ölçülerim kol 34 omuz 117 bel 88
    94 kiloda ölçülerim kol 41 omuz 131 bel 93
    şu an fotodaki ölçüler kol 39 omuz 127 bel 86

kıl problemi için de tavsiyelerinizi bekliyorum

Ekli Dosyalar:

• sdfsdf.jpg
      sdfsdf.jpg
      Dosya Boyutu:
      57,4 KB
      Görüntüleme:
      320
    • fdhdgh.jpg
      fdhdgh.jpg
      Dosya Boyutu:
      48,8 KB
      Görüntüleme:
      301
  2. kasmıodane?

kasmıodane? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    hacim sıkıntısı yok fakat çooook parçalaman lazım çook

3. leonidaas

leonidaas Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    düşün bi de bu 10 kilo vermiş halim :D

4. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    http://www.uzmantv.com/uzman/vucut-gelistirme-ve-fitness-antrenoru-orhan-yilmaz
    http://www.uzmantv.com/alt-karin-kaslarini-gelistirmek-icin-hangi-egzersizleri-yapabiliriz
    http://gencvefit.com/haftalik-yemek-plani
    Vücut geliştirmeye ara vermenden başlamak lazım yoksa kasların gelişmez sadece vücudun yorulur @kasmıodane? arkadaşımızın dediği gibi kaslarını çok parçalaman lazım bu senin elinde tabi ki kaslarına iyi vakit harcaman gerek eğer düzeni kaybetmezsen yaptığın spor sana iyi güzel bir moral verecek resimlere göre kanat kasların iyi görünüyor gelişimi geliştirmen lazım kıllar konusun da ağda,jiletle tarama,tüy dökücü kremler yada tüy azaltıcı kremler - serumlar bunların hiç bir etkisi yok bunlara yıllarca vereceğin parayla epilasyon yaptır kökleri kurut kökten bu sorunu hallet diye tavsiye de bulunurum başarılar ;)

5. leonidaas

leonidaas Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    teşekkürler cevabınız için.çok zor bi bölümde okuyorum eğer final dönemini yoğun geçirmezsem kalıyorum yani test edildi onaylandı :D o yüzden mecbur kalıyorum.şimdi okul bitti hem daha fazla hem de daha düzenli gidiyorum animal cuts da aldım sonuçları merak ediyorum sizinle de paylaşırım.kıl konusunda epilasyonu araştırdım fiyatları çok fazla kendi paramı kazanana kadar yaptıramam.başka tavsiyeler lazım şimdilik :D

bodykazm bunu beğendi.
  6. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Sınavlar konusunda başarılı sonuç alırsınız inşallah iyi geçmiştir kıl konusunda o zaman kendi paranızı kazanınca yaptırırsınız evet epilasyon fiyatları biraz yüksek olabilir seansları da var bunları karşılayacak bir bütçen olması lazım fakat bu seansları tamamladıktan sonra kıl sorunuyla tekrar karşılaşmazsınız başarılar :D

7. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş