1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

1.5 Ay'lik Diyet [ Öncesi-Sonrasi]

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve amrt tarafından 18 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. amrt

amrt Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Umarım değişim olmuştur, her türlü yoruma açiğim kirici olmadan eksiklerimi dile getirirseniz mutlu olurum teşekkürler:) Resimler tel ile çekildiğinden pek net olmayabilir k.bakmayın. Ekstra damar belirginligimde artti öncesini göstericek foto cekmemişim malesef, yinede eklemek istedm

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 18 Temmuz 2011
  2. Smiley

Smiley Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    amrt, vücut güzel ama öncesine ait çok fazla foto yok. şu da kesin ki vücut gayet başarılı...

amrt bunu beğendi.
  3. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    gayet başarılısın akadaşım tebrik ederim özellikle 2.foto gayet başarılı kolay gelsin

amrt bunu beğendi.
  4. FuzuLi

FuzuLi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Kaçıncı aydasın? Kaçıncı ayda diyete başladın?

Yağ yakıcı kullandın mı? Markası ne? Çalışmaların ve diyetin ile ilgili bilgi verir misin?

amrt bunu beğendi.
  5. pilot95

pilot95 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    tebrik ederim başarılı bir vücut

amrt bunu beğendi.
  6. amrt

amrt Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    2. aydayim yağ yakıcı kullanmadım. Ventolin kullanıyorum , çalişmalarim hafif kilo çok tekrar 4x20 gibi. Bölgesel çalişiyorum ( pazartesi : gögüs,biceps ) gibi.. Gün aşırı mide çalişiyorum ağirlikli olarak kaslari büyütmek için. Kesinlikle hergün mide yanliş birşey.. Cardio hergün var bacak idmani hariç, idman sonrasi 30 dakika bisiklet şeklinde. Günde 2 defa cardio yapiyorum sabah ve idmandan sonra olmak üzere.
    Diyet Planım ;

Sabah 9.00 : 10 yumurta beyazi , Protein Tozu 20 Dk Koşu
    Ögle 12:00 : 250 Gr Hindi
    Ara 3:00 : 2 Bardak Yeşil Çay
    İdman Öncesi 4.30 ( Akşam ) : 250 gr Hindi + 1 tane mısır patlağı light , Şekersiz 2si bir arada nescafe , protein tozu ve 2000 Mg Lcarnitin
    İdman Sonrasi 6.30-7.00 : Amino Asit
    Gece : 1 bardak yeşil çay, 1 servis aol

NOT : Bu beslenme planina başlayali 1 hafta oldu sayılır. Bundan önceki saate göre ayarli değildi, kafama göre yatiyodum ve yeşilçay, amino, aol yoktu. Daha professiyonel bi diyet olmasi için RIDVAN KOÇ hocamdan destek aldim.. Diyet yarişmaya hazirlik evresinde yapilan diyet tarzı.. Günde 6.5 Litrede Su tüketiyorum, çok fazla gelebilir sabah ve idman sirasinda tüketiliyor. Günde 1 yemek kaşığı zeytınyaği kullanıyorum. Hocam vucuda faydali yağ almadan, yağ atimi söz konusu değil diyor. Görüşleriniz için teşekkürler :)

Son düzenleme: 19 Temmuz 2011
  7. 3mehmet3

3mehmet3 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Derin incelmiş ve kaslar açığa çıkmış gibi görünüyor.Vücut hatları gayet ortada,seni bence artık sıkı bir bulk dönemi bekliyor diye düşünüyorum.Tabi kontrollü beslenmek şart,ilerde yağ yakıcılar kullanmak istemiyorsan şimdiden yağ oranını bu seviyelerde koruman lazım.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:22 ----------

Bu arada yeşil çay içmekle büyük kazanç sağlıyorsun dostum,yağ ve toksin atmakda çok etkilidir ama nedense ben tadının kötü olmasındanmı bilemiyorum ama bir türlü alışamadım darısı benim başıma iyi çalışmalar

amrt bunu beğendi.
  8. amrt

amrt Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Yorumlarin için çok teşekkür ederim, umarim daha iyisi senin olur :) Yeşil çay gerçekten berbat bir tadi var suyu demini alicak şekilde kaynatiyorum , paşa çayi gibi içiyorum. Sıcak bi yandan, çay bi yandan çekilmiyor gerçekten. 1 ay yeni diyetime sadık kaldıktan sonra gelişme olursa paylaşicagim.

3mehmet3 bunu beğendi.
  9. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Ben pek eksik göremedim.Ayrıca vücudun güzel olduğu için öncesi ve sonrası arasında pek fark yok :) Vücudun zaten şahane...

amrt bunu beğendi.
  10. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Koldaki damarları kıskandım :) tebrikler biraz bronzlaşırsan kat kat güzel durucak vücut

amrt bunu beğendi.
  11. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    gerçekten çok iyi aynen devam edersin inş..ben omuzları beğendim...birde ufaktan adonisler göz kırpmaya başlamış biz geliyoruz diye :)

ancak yanlış anlamazsan ya ben tam anlayamadım yada eksik yazmışsın...bu spora başlayalı toplam süren ne kadar yani ne idin ne oldun?

saygılar...

amrt bunu beğendi.
  12. amrt

amrt Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Arkadaşlar yorumlariniz için çok teşekkür ederim, beni çok daha hirslandırdığını söyleyebilirim. Ben 2.5 sene evvel obezdim.. Arkadaşlarim sürekli dalga geçiyolardi benimle en son bu iş böyle olmicak diyerek baya bi zayifladim. Kürdan gibi gelmeye başladi vucudum daha sonra body'e başladim yaklaşık 2 sene kadar oldu dolu dolu diyebilirim.. Hiç ihmal etmedim, artık arkadaşlarim bana vucut geliştirme hakkında bilgi danişir hale geldiler buda beni yilmadan yolumda ilerlemeye teşvik ediyor

o zamanlar vucut çok iğrenç olduğundan pek fotoğraf çektirmezdim baktıkça iğreniyorum :) şişkoluk, çocukluk bi yandan

Ekli Dosyalar:

• qwe.JPG
      qwe.JPG
      Dosya Boyutu:
      18,2 KB
      Görüntüleme:
      487
    Son düzenleme: 20 Temmuz 2011
  13. amrt

amrt Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Bilinçsizce yapilan zayiflama :)

Ekli Dosyalar:

• qwertt.jpg
      qwertt.jpg
      Dosya Boyutu:
      43,1 KB
      Görüntüleme:
      478
  14. FuzuLi

FuzuLi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yağ yakıcı derken neyi kastediyorsun anlamadım. L-Carnitine bir yağ yakıcı değil mi zaten?

Bende de hafif yağlar var. Kaslar yağın altında belli olmuyor. Eylülde L-Carnitine alıp yağlardan kurtulacağım. Sonra göğüs ve karın çalışacağım. Omuz-Kol gibi isteklerim yok pek.

Ben de gün aşırı kardiyo ve gün aşırı ağırlık çalışmayı düşünüyorum.

Yani Ptesi-Çrş-Cuma ağırlık ara günlerde kardiyo şeklinde.

Peki kaça aldın L-Carnitine? Nereden aldın? Kaç paket aldın? :)

15. amrt

amrt Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul

Diğer bölgeleri çaliştirmazsan gögüs büyümez. Vucudunda devasa bi orantısızlık olur. Buda çirkinlikten başka birşey olmaz. Vucut geliştirme başlı başına bir bütün. Bu mantaliteni değişmeni umuyorum :) L Carnitin kullanmaya yeni başladim. Likit şeklinde.. Yağ yakıcı olarak Ventolin kullanıyorum. Bu tür yağ yakıcı ürünlerinden pek birşey beklememek gerekli bence. Olay diyet, antreman ve uykuda bitiyor

16. rudeboyvsbadboy

rudeboyvsbadboy Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece Kaslar Açılmış.

17. amrt

amrt Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul

Ne demek istediğinizi daha açıklarmısınız anlayamadım ? Diyette ne açılmasını beklıyodunuz kastan başka

18. firstclass

firstclass Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yeşil çay'ın etkisini anlatabilir misiniz acaba? Pek anlamadım o kadar alınan proteinin yanında içilen yeşil çay'ın yararını.

Birde hergün karın çalışmak kötü demişsiniz. Bunu açar mısınız biraz?

19. amrt

amrt Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    kaslar dinlenerek büyür.. nasıl hergün kol veya hergün göğüs çalişilmiyorsa midede hergün çalışılmaz. geliştirileceğine aksine küçültür midenizi dümdüz yaparsiniz. buda yağsiz olsaniz bile midenizin görünmeyeceği anlamina gelir. yeşilçaya gelince yağ yakımına katkısı var ve benim vucuttan su atmamda yardımcı oluyor dıyebılırım

20. amrt

amrt Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    diyet hala devamm

Ekli Dosyalar: