1.5 Ay protein tozu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve venekarj123 tarafından 18 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. venekarj123

venekarj123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba abilerim öncelerden konu açmıştım spora başlıyorum falan bir şeyler sormuştum her neyse başadım ben geçen ayın başında 1 ay 18 gün oldu güvercin göğüslüyüm ama bukadar sürede göğüslerimde sadece çok az sertleşme oldu ondan evvel olmadı bu normalmidir bir de ilk günler 10 kg yapıyordum şimdi 25kg azmı normalmi dambıldada 2.5 dan 5 e geçtim sadece bir harekette ama alna barbellı 1.5 1.5 kilolarla bile yapamıyorum yani kollarımı biraz yana açıyorum bu çok moralimi bozuyor 98 doğumluyum kollarda biraz oldu ama göğüs olmadı arkadaşım bir ayda 7 kilo aldı ben 50 55 arası gidip geliyorum sizce 3. aya geçtiğimde bundan http://www.botanikecza.com/Optimum-Nutrition-Serious-Mass-2727-gr_7672.html1#0 kullanmalımıyım daha çok etkisi olurmu oradaki izbandut gibi bir abi vardı oda kullanmak gerek dedi 2-3 ay sonra boyumda .170 yada 173 arası bir şeylerdir lütfen uzun ve ayrıntılı cevap verin çok moralim bozuluyor allahtan bacakta 55kg ile yapıyorum o moralimi düzeltiyor yorumlarınızı bekliyorum

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : yeni başlayanlarda supplement

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş