1,5 ay oldu resimlerim ve yardim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sonerct tarafından 10 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sonerct

sonerct Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba ben 22 yasında 1,81 boyunda 88 kiloyum 1.5 aydır arkadasımla sıtemızde bulunan spor salonunda agırlık çalışıyorum vucudum sıkılasmaya basladı ama goruntu olarak cok erken bılıyorum

ılk basta 10 dakıka kosuyorum

sonra kollarım ıcın
    100 kere stadibg cable oush down yapıyorum

50 kere leg eztension dış bacak

ab crunch karın sıkıştırma 100 kere

ıncline sit up eğik sehpa mekik 50 kere

bunları tekrarlıyorum 2 saat gibi spor yapmaktayım

sımdı GASPARI NUTRITION AMINO MAX 8000 satın aldım 4 spor oncesı 4 spor sonrası almayı dusunuyorum ama bana gunde hangı hareketlerı yapmamı onerırsınız bır program yapma sansınız varmı spor salonuna arkadasımla 2 gunde bır gıdıyoruz ciddi dusunuyorum gercekten vucdum icin kas yapmak istiyorum siz degerli hocamızın yardımınıda bekliyorum

resimler son durum

2. VENGEANCE

VENGEANCE Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
  3. sonerct

sonerct Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    aminoasid sadece spor yaptıgım gunmu alacagım ve vucut gelısımıme gore yanı resme bakarak bana en uygun program nedır

4. zipzip_kurba

zipzip_kurba Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    suplement kullanma, başlangıç için gereği yok, önce vucudunu hazırlamalısın, temel oluşturmalısın, sitede flexor' un 1.ay programı var, harfiyen uygula, sonra 2.ve3. ay programını uygula, değişikiği gör. Bunların yanında beslenmene de özen göster, siteyi yala yut anlayacağın. Başarılar...

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ciddi düşünüyorsanız ciddi bir salona yazılın ve hocanız size bakıp size göre bir çalışma programı çıkarsın 50 -100 tekrarın amacı yağ yakmaksa onun yerıne 30 40 dk kardıo yapın o zaman yağ yakarsınız böyle çalışma programı bırşeye benzememıs forumu okuyun herşey yazıyor.

6. sonerct

sonerct Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

sehırden uzakta kalıyoruz ıkı gunde bır merkeze gıtmem zor oluyor bu yuzden evımın orda bulunan bos spor salonu uygun ama uste verılen programı devam edecegım 3 ay sonra gelısmeye gore sızden yenı prgram alabılırsem sevınırım

7. sonerct

sonerct Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    3 aylık antıramana baslıyorum ama takıldıgım bır yer var bunu acıklarmısınız

1.ay programının ilk günü her hareketi 2x8 2. antrenmanda normal olan 3x8 e kademeli olarak ulaşın ki ağrı oluşmasın

3x8 ne oluyor ben bir hareketi 8 kere yapıp bıraz dınlenerek 8 daha yıne dınlenerek 8 mı yapacagım yoksa sonrakı hareketler tekrar bastan yıne aynı hareketlerı 3 keremı tekrarlıyacagım

Sayfayı Paylaş