1.5 ay boyunca sadece protein tozuyla beslenmek

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve B.B. King tarafından 4 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    B.B King yakında ,
    Sanırım sana Bi El fatiha okuyacaz gibime geliyor :)

2. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    allah korusun burakula01,ağzını hayırlı aç.. ;) bugün daha iyiyim..sağ ve sol arka baldırlarımdaki çekme sebebiyle programda bulunan bugünkü kardiyomu yapamadım malesef.yarınki kardiyoya hazırlanıyorum. :D bugün hiç baş dönmesi yaşamadım.

3. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    şu sıralar elim ayağım titriyor. :D açlıktan değil,anlatayım...

güzel bir geceydi..herşey güzeldi..taa ki arkadaşlar eve gelinceye kadar..

-köfte
    -patates kızartması
    -rus salatası
    -votka
    -bira
    -kola
    -cipsler
    -çerezler

bir insan evladına bu yapılmaz arkadaşlar. :) evin içi halen buram buram köfte kokuyor.bayılırım..

mecburen odama kapandım.pencereleri açtım fakat üşüyüp kapattım.çıldıracak gibi oldum.böyle işkence görmedim...

şu anda açlığım tavan yaptı.şeytan diyor atla arabaya bas dürümcüye 4 adana.. :D

şerefsizim bir cinnet herşeyi halleder. :D

Son düzenleme: 12 Mart 2008
  4. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    13 mart perşembe.

1 önceki kardiyomda 1 saati devirmeme rağmen,bugünkü kardiyomda koşubandında 5 dk. dayanabildim.moral bozukluğuyla space e geçtim,orada da 10 dk. dayanabildim.

hırs yaptım bench presse girdim.seti zor tamamladım.dirseklerim titredi.devam etseydim altında kalmam muhtemeldi..

delirdim,squad yapayım dedim.2. sette kramp girdi,çalışmayı bıraktım.

şimdiye kadarki en güçsüz günüm.moralim bozuk.kas kaybetmekten korkuyorum.

1 haftada 4.5 kg. verdim.değer mi bilmiyorum..

saygılar.

5. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    BB king yanlis anlama ama benzin deposunu bos birakip sadece ara borulara benzin doldurarak yol almaya benzettim,

6. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    cannabis herşeye rağmen günde 250 gr. protein,50 gr. karbonhidrat ve 5 gr. balık yağı giriyor bedenime.

eğer bugünkü performans düşüklüğüm günlük değil,şayet kalıcı bir performans düşüklüğüyse programı sonlandırmayı ciddi ciddi düşüneceğim.

7. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    bugünkü kardiyomda dünkü güçsüzlükten eser yoktu.

dün 5 dk. duramadığım koşu bandında 45 dk. durdum.15 dk. da spacete durdum.

düşük ağırlıklarla koruma amaçlı çalışmalar yaptım.

dün 15 dk. durabilmiştim,bugün toplam 2 saat vg salonunda kaldım.

sanırım dünkü aşırı güçsüzlük günlük bir hadiseymiş.

hedefe kitlenmiş vaziyetteyim.

saygılar.

8. BeDo

BeDo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    oh my god fena bi olay protein tozu ile beslenmek bana kalisrsa cok hardcore bir olay bende simdi Biotest Hot-Rox sipariş ettim ona başlicam fakat genede rejimimi yapicam sabah sütümü içicem korn flexsimi yiyicem oglen ise yagsiz tavuk dayicam aksamlari ise sadece protein amaçli meyve sebze yemeyi planliyorum arada birde yumurta alicam bünyeye içeçecek içinse limonlu suyu tek geçerim yağ eritme konusunda kolay gelsin =) umarim bu azimle ilerlersin

9. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    bugün EyeSeeYou hocamın tavsiyeleriyle haftalık 2 serbest öğünümden 1'ini yedim.açıkçası yemek yemeyi özlemişim.2 dilim kepek ekmeğiyle 100 gr. kadar beyaz peynir yedim.+domates,salatalık.bir de çağla çıkmış,dayanamam,yarım kilo da çağla yedim.yalnız o miğdemi bulandırdı. :D 2. haftaya yaklaşıyorum ve şu ana kadar önemli bir problem yaşamadım.

10. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    2 haftada 6.6 kg. verdim.ve şu anda bu beslenme programını sonlandırıyorum.perşembe günü ingiltere'ye gidiyorum.2 hafta aranızda bulunamayacağım...

dönüşte de definasyon programıma devam edeceğim,fakat bu beslenme programına kesinlikle devam etmeyeceğim.

2 haftayı özetlemem gerekirse..

-sürekli protein tozlu su içildiği için miğdede süreki bir şişkinlik hissi bulunuyor ve bu sürekli tokluk hissi veriyor.ve de 2 saatte 1 alındığı için kan şekeriniz düşmüyor,açlıktan eliniz,ayağınız titremiyor.sanıldığı kadar zor değil anlayacağınız..

-ilginçtir,ishal olmuyorsunuz.vücut bir şekilde kıvam veriyor. :)

-protein tozu zamanla miğdenizi bulandırmaya başlıyor.kokusunu dahi duymak istemiyorsunuz.görünce bile miğdeniz bulanıyor..6 ay protein tozu kullanmayacağım kesin.ne aromalı olursa olsun..amino asit tabletleriyle idare edeceğim uzunca bir süre..

-bu beslenme programını sürdürürken 1 gün inanılmaz enerjik hissedebiliyorsunuz,1 gün televizyon kumandasındaki tuşlara basmak bile zor gelebiliyor.1 gün koşu bandında 1-1.5 saat durabiliyor,1 gün 3-5 dk.da pes edebiliyorsunuz.sürekli bir güç dengesizliği hissediliyor.

bu kadar..

programı 2 haftalığına ingiltere'de bulunacağım için sonlandırdım fakat ne yalan söyleyeyim,gitmeyecek olsaydım da sonlandırırdım.miğdem bulanıyor çünkü.ve bu miğde bulantısı fizyolojik değil,psikolojik kökenli.. (bu en kötüsü)

hepiniz hoşçakalın.2 hafta sonra görüşmek dileğiyle..

11. afsin

afsin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    başta bana biraz aşırı bir programmış gibi gelmişti ama geçenlerde geçirdiğim 1 haftadan sonra arkadaşın programı ile benimkine nazaran çok iyi beslenmiş diyorum :)
    diş problemim oldu ve tedavi edilmesi gerekti, 1 hafta süresince sabahları sadece oda sıcaklığındaki sütü içebildim gün içinde birşey yiyemedim akşamda az biraz ılık çorbayla devam ettim. işin kötüsü hafta ortasında protein tozuda bitti :)
    yaz tatiline gireceğim için toz sipariş etmedim kaldı. son günler hemen boşlamıyayım diye salona da gittim. hayatımın perhizini yaptım mecburi olarak. şimdi bakınca arkadaş bana göre iyi bile beslenmiş :)
    tabi bu durumları uzun süre sürdürmemek bünye için en iyisi. neyseki dişler artık sağlam ne bulursam yemekteyim :)

12. adrion27

adrion27 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Benimde aklıma gelmedi değil bu beslenme şekli açıkçası. Protein diyetini kolay yoldan, yani sadece protein tozu+su içerek yapıyoruz. E neredeyse sadece protein aldığımız için vücudumuz karbonhidratı az bulunca yağ yakıyor diye düşünüyorum doğru mu?

B.B king diyetin kötü de olsa sonuçta 5-6 kilo vermişsin peki bu verdiğin kilonun sence yüzde kaçı yağ idi?

13. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    geçmiş olsun allah rahmet eylesin denir ne denir bilemedim :D ayrıca su imzandaki yazıyı kaldırsan uygulamalarınla çok çelişkili göründü :D

14. adrion27

adrion27 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Anlayamadım kime dediniz bunu?

15. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    dostum su ile beslenen sen deilsin mesajı yazan arkadasa dedim imzasında zengin beslen filan yazmıs o bakımdan :D

16. adrion27

adrion27 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Hahahahaha :D

Sayfayı Paylaş