1.2yıllık evdeki çalışmam

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve chance tarafından 16 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. chance

chance Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    http://imageshack.us/a/img541/7901/hmmnah.jpg
    boy:177
    kilo:70
    boksa gittikten sonra sadece aklımda karın kası yapmak vardı ve 80kilodan 65 kıloya 3 aydan daha kısa sürede duştum sonra karın kaslarımın şekılsız oldugunu görünce bu hevesımden soguyup omuz kol gögüs sırt yapmak ıstedım spor salonlarına gıttım farklı farklı 2 3 ay gittigimde husranla karşılaştım aksıne vucutumu icene bozdu ve kalabalık ortamlarada girmeyi pek sevmiyorum evde calışmaya karar verdım p90x başladım şuan 5.aya gircem şimdiye kadar 10kiloluk dambılla takılıyordum 32 kilo dambıl aldım ve 2.antremanda kollar bu duzeyde şişti
    beslenme:öglenleri yulaf sutle karıştırıyorum 2kez,ve spora başlamadan önce makarna yiyorum ekmeksiz, evde olursa hindistan cevızı spora başlamadan ve bitirdikden sonra olursa spor arası dınlenmede meyve suyu gunde 1lıtre su ıcmeye calışıyorum yumurta yemıyorum gold whey standar proteın tozu bıtırdım hıc 1şeye yaramadı bunu butun samımıyetımle yazıyorum sadece 1ay gunde 6yumurta tukettıgım zaman hatırlarım 8 ay önce 1ay da direk gögüs kaslarım oluşmuştu 4aydır proteın tozuyla kurek salllıyorum hepsi boşa hiç 1 gelişmemde katkısı olmadı
    not:tuz-şeker-ekmek tuketmıyorum sabahları haric ekmek akşam yemegıde cok az 1yıldır böyle

Son düzenleme: 16 Nisan 2013
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    - 6 aylık gelişimden önce foto eklemek kurallar gereği yasaktır.
    - Başlıkta kullanıcı adının geçmesi zorunludur

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş