1-2 yıl aralıksız supplement kullanıp daha sonra kullanmamak?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve opeh tarafından 11 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    arkadaşlar 1-2 yıl aralıksız supplement kullanıp daha sonra kullanamayanlar ve hatta üstüne sporuda bırakanların durumu nasıl oluyor ?
    çevremden supplementleri kullandıktan sonra bırakırsan damarlar genişler kaslar sönet halsizlik mide temmelliği vs.vs. olur diyorlar , daha önce 1-2 yıl kullanıp bırakanlar varmı? gerçi ben 1 yıl suplement kullanacam daha osnra kullanmayacam, sporuda bırakmamayı düşünüyorum .

2. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Supplementler mideye yemekten çok daha az yük bindirirler.

DAmarlar bırakınca genişliyorsa hemen sporu bırakayım valla damarlar genişler sonra 1 ay spor yaparım deli gibi büyüme ve pump sağlarım :)

Böyle şeyleri düşünme gereksiz düşünceler idmanına ve beslenmene yoğunlaş.

Bırakma durumunda genelde kaslarda küçülme ve kas tabakasının üzerinde yağlanma olur. Bu da doğaldır.

demircan256 bunu beğendi.
  3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    jimraynor ;

belirttiğim yerde demek istediğin şey sup. kullanımını bıraktıktan sonramı yoksa hem sup hem sporu bıraktıktan sonramı ?

eğer sup kulanmayı bırkatıktan sonra o dediklerin olacaksa..o zaman hafif spor yaparak o olayı atlatabilirz yanlışmıyım ?

4. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    aslında doğrusunu söyliyeyim, almanyadan yüklü supp. getirtiyorum inş. orada olan 3 yıl bb. yapmış ve 3. yıl aralıksız en kaliteli supp.ları kullanana akrabam sporu bırakmış 1 yıl falan olmuş
    bizzat kendisi kullanma diyor sporunu yap beslenmede 300+ gr protein al ama supplementlere bulaşma dedi, damar sorunu olmuş onda,damarlar bırakınca şişti değil, damarlar şişmiş bırakıcada şişkin damarlar zarar vermiş . kaslarda pısss diye söndü diyor :)

Son düzenleme: 11 Eylül 2011
  5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    işte böyle doğüruları söyleki olayı anlayalım :) kime güvenip güvenmemek sana kalmış..kararı sen ver.

6. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    ben kullanacam her türlü :), 2 ironmaxx ,propak 2 megaforte, 2 maximumkreagenic, 1 premium whey ,1amino nox sipariş ettirdim inş. sorunsuz elime ulaşır . şuan için elimdede animal pak pupmp stak cuts abdominal revolution cuts var

7. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    ben de supplement'e karşıyım 100 de 100, polemiğe girmek manasında söylemedim ama, sadece o akrabana kulak ver derim.

8. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    15 eylülden sondra , üniverste sınavları için , bursaya gidiyorum, öğrenci yurdunda düzenli beslenme şansım yok denecek kadar az, o yüzden bu yıl supplementlere yüklendim, yoksa 1.5 yıldır bu sporu yapıyorum kullandığım supplement üniversal amino 3001 bide hediyesi bulgarian tribulus

9. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Degerli arkadaslar,

Bu tip konular defalarca bu forumda konusuldu. O nedenle kitleyecegim, zira uyelere hic bir sey katmamakta. Lutfen forumda arama yapın.

Ayrıca; Supplement'ler olmazsa olmaz seyler degildir. Bunlarin tercümesi de ek besindir. Yani asil beslenmeden farklidir. Siz once guzelce yemeginizi yiyin. Tavugunuzu sütünüzü sebzenizi pilavinızı eksik etmeyin. Bu taktirde zaten iyi bir gelisim grafigi yakalayacaksiniz. Buyuk firmalarin pazarlama hilelerine inanmayin. Suplement olmadan da, iyi beslenme oldugu taktirde, sporcu cok iyi bir gelisim yakalayabilir.

Sporu birakan birinin kaslari haliyle gerileyecektir. Bu doga kanunu. Vucud o kaslara ihtiyac hissetmediginde gerileme haliyle baslayacaktir. Ben spora 9 ay ara verdim, omuzlarim daraldi, ust gogus bolgesi gitti, kollar ufaldı. Geri dondum ve 3 ayda eski halime kavustum.

Sonuc olarak; adam gibi beslenin, supplement olayini da abartmayin.

jimraynor, demircan256 ve opeh bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş