1-2 gunde 2-3 kilo tartida fazla gormek

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve serdar2 tarafından 23 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    bu sizin basiniza geldi mi hic?Bu sabah kalktim ve tartildim.2 gun oncesine gore tam 2.8 kilo fazlam vardi.Cok fazla yemek yemiyorum normal su iciyorum.Bu nasil mumkun olabilir? insanin tum gun morali bozuluyor.

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Vücut kimyası ile alakalı, malum, hormonlar vücudun su dengesini ve daha birçok şeyi ayarlıyor.
    Vücudun su tutmuştur büyük ihtimalle, bu ille çok su içmenden kaynaklanmıyor, birçok sebebi var.
    Bende senin yaşadığın bunalımı dün yaşadım.
    Çok güzel diyet yapıyor, haftada 2 çok verimli interval cardio yapıyorum, karın kaslarımın meydana çıktığını görüyorum ama dün tartıda 95.2 çıktım, işin komiği uzun bir adadan sonra gym'e 92.4 kilo olarak başlamıştım 2.5 hafta önce, nasıl oldu bu?
    Belli ki su tutmuş vücudum, günlük oynamalara takılmamak lazım.

serdar2 bunu beğendi.
  3. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    takilmamak lazim dogru soyluyorsunda. insanin morali bozuluyor iste . bi turlu bulk doneme giremiyorum.Istedigim kiloya inmem gerekiyor aslinda vucudum su anda cokta yagli degil. ama bilmiyorum iste , yok body mass index yok bilmem ne derken; en azindan bir 85 kilo olup ondan sonra saglam karbonhidrat almaya basliyayim diyorum.Insan kilo vericem diye beklerken bide tartida sacma sapan seylerle karsilastiginda, daha da morali bozuluyor.Neyse saglik olsun zaten bu islerin uzun zamanli oldugnu biliyorum azmimi kaybetmeyecegim. eninde sonunda istedigimi basaracagim.

Bu iste en onemli sey moral motivasyon bana gore.Moral bozuk oldugunda hic bisey yapilmiyor.Moral yerinde ise daha bi gazla calisiyor insan ve diyet yapiyor:)

4. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle, dün mesela tartılınca maneviyatım bozuldu, salona uçarak gelmiştim, çok özlediğim gym ortamında iştahla çalışırken, dün kü rakamlar moralimi bozdu, ama hemen kendimi toparladım, severek idman yapıyor, iyi besleniyorum, rakamlara takılmanın anlamı yok, eninde sonunda tartı boyun eğecek ;)

5. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    aynen katiliyorum.demek istedigim de bu.1 olmaz 2 olmaz ama 3. de kesinlikle kazanan azim olucak.Ben gene 4 kolla sarildim diyet+ spora.tam gaz devam:) bench_O

Sayfayı Paylaş