09-10 Sezonu Lig Sampiyonu Kim Olur?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve darknesssword tarafından 20 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Sizce 2009-2010 Sezonu Kim Şampiyon Olur?

1. Bursa Spor

oy sayısı 10
    32,3%
  2. Fenerbahçe

oy sayısı 15
    48,4%
  3. Galatasaray

oy sayısı 3
    9,7%
  4. Beşiktaş

oy sayısı 3
    9,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    ben olsam üst oynarım :D

2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    bursa haftaya bence de kazanır ama fenerbahçenin maçı ne olur bilemem orası muallak ama fenerbahçe şampiyon olur gibime geliyor,
    barosun sakatlanması gerçekten çok üzücü bence, kayserili makukula, antepli suazo ve baros bu ligin açık ara en iyi santraforları
    bu arada bugün haberlerde gördüğüm birşey beni çok güldürdü, beşiktaşımız ; ricardo quaresma ile ilgilendğini borsaya resmi olarak bildirmiş, yani böyle bir habere sadece gülüyorum, gülüyorum ama bir beşiktaşlı olarak içten içe ağlıyorum, bu tüpçü başkan daha nereye kadar kandıracak bizi...
    sayın coder ;
    fenerbahçenin iyi futbol oynadığını istatisiklere bakarak söylüyorsunuz , fakat istatistikler futbolun gerçekleri olsaydı ; mario jardel brezilya milli takımının efsane santraforu olurdu ki birkez bile milli takıma giremedi, robert horry nba nın en iyi basketçisi olurdu çünkü en çok şampiyonluk yüzüğü onda, buna rağmen ilk beş çıktığı maç sayısı aşırı az,pele dünyanın en çok gol atan oyuncusu olmasına rağmen maradona'nın daha yetenekli olduğu herkez tarafından bilinen birşey, bu tarz örnekler uzar gider yani demek istediğim istatistikler futbolun gerçekleri değildir olamaz da

Sayfayı Paylaş