1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

◄İzM@ЯiT► ( 2,5 yıllık gelişim.... )

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ◄İzM@ЯiT► tarafından 24 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    2.5 yılda bu vücut hiç olmamış diyenler ya ayda 1 cm 2 yılda 24 cm kola ekleyenler :)
    yada bu sporu fazla hafife alanlar bana göre
    çünkü vücudun gayet iyi hacimde hic bir sıkıntı yok kol almış yürümüş zaten bence iyi bir bulk vücudu ancak ben vücudunun baya yağlı oldugu konusuna katılmıyorum %15 in üstünde oldugunu düşünmüyorum ayrıca kaldıki hacim çalıştıgınızı sanıyorum bunu düşünürsek ters giden hiç birşey yok
    tebrik ederim

robfan ve ◄İzM@ЯiT► bunu beğendi.
  2. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    Azminizi tebrik ederim güzel bir vücut inşa etmişsiniz. Eksik yön olarak tek deltoid ler dikkatimi çekti onun dışında bütün bölgeler güzel.

◄İzM@ЯiT► bunu beğendi.
  3. Trabzonum61

Trabzonum61 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    2 yıla göre az ama vücudun cidden güzel başarılar diliyorum :)

◄İzM@ЯiT► bunu beğendi.
  4. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    nesi olmamış? mis gibi olmuş işte 2,5 yıl öyle çok çok uzun bir süre değil özellikle spora yeni başlayanların hani ben 2.5 yıl calışsam arnold gibi olurum diye düşünüp fotolara yorum yapıyor. bakma sen onlara gerçekten çok iyi

5. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    zaten öyle :)izmarit in vücudu bence gayet güzel hacim açısından hiç bi sıkıntı göremiyorum

insanlar daha doğrusu sporda yeni olan insanlar sporu çok kolay sandıklarından bana da soyunma odasında ya vücudun güzelmiş ne kadar oldu dediklerinde 2 yılı geçti diyorum ve oooooooooo baya olmuş ya sen çok çalışmadın heralde 6 ay ben çok sıkı çalışsam böle olurum heralde diyorlar :) ondan herkesin yorumuna saygım var ancak ben olsam en az benım kadar spor geçmişi olan kişilerin yorumlarını daha çok ciddiye alırım şayet daha yapıcı ve doğru oluyorlar

◄İzM@ЯiT► bunu beğendi.
  6. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    2 yil 5 yil 10 yil acikcasi zaman oldukca goreceli. Kisinin su an da sahip oldugu vucut kendini tatmin ediyorsa verdigi emegin karsiligini aldigini dusunuyorsa bence gerisi onemli degil.

Evet 2 yilda cok daha iyisi yapilabilir. Eger saati saatine tum gun yemeniz gerekenleri yiyebiliyorsaniz, sosyal hayati bir kenera birakip saat 10 da uyuyabiliyorsaniz ve bu tarz seyleri bikmadan 2 yil yapabiliyorsaniz sozum yok. Ama unutmamak gerekirki buradaki cogu kisi bu isi hobi amacli yapiyor. Hepimizin isi/okulu hayatta baska ugraslari var. Hicbir zaman bir profesyonel gibi 24 saatimizi bu ise ayiramiyoruz. Araya yeni hobiler, isler zorunluluklar giriyor...2 yila gore az, daha iyisi olurdu vs. tarzi yorum yapmadan bunu goz onunde bulundurmak lazim.

izmarit bence calismalarin karsiligini almis duruyorsun. Tebrik ederim..

◄İzM@ЯiT► bunu beğendi.
  7. Kad!RX

Kad!RX Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    izmarit kardeşim 1. si 2.5 yılla göre gayet güzel gelişmişsin. sonuçta bir emek var burda sarfettiğin. hee daha iyi olabilirmi olabilir mesela barbell rowingle kanatlarının üstüne gitmelisin gögüs olayında ise dec line ile alt göüğüsünü bence birazdaha hacimlemelisin üst göğüsün alta gögüse göre daha iyi görünüyor. koların bu vucuda göre bence gayet iyi sırtında aynı şekilde. yağ yakıyım derken kastan verme bence yağ yakımına iyi bir beslenme programıyla ve hızlı tekrar setler çıkararak kardioya çok ağırlık vermedende başarabilirsin. çünkü aşırı derecede yağlı değilsin kardeşim...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:56 ----------

bu arada formda yeni olabilirim fakat kesinlikle bu spora acemi değilim saygılar... thums:

◄İzM@ЯiT► bunu beğendi.
  8. BODYBULDER

BODYBULDER Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Muğla
    Bence vücut güzel

◄İzM@ЯiT► bunu beğendi.
  9. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Kötü, olmamış diyenlere aldırma gayet iyisin ve hakkını vermişsin sadece 1-2 aylık bir diyete ihtiyacın var bence.

◄İzM@ЯiT► bunu beğendi.
  10. murat1997

murat1997 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise Ögrencisi
    Yer:
    İzmir
    2,5 yıla göre az ama buradaki yorumlar ile ilerletirsiniz mutlaka. :D

◄İzM@ЯiT► bunu beğendi.
  11. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Trapez ve omuz programını öğrenebilir miyim :D

omuz ve trapezlerini çok iyi geliştirmişsin

12. robfan

robfan Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhendis
    Kilon neydi acaba?
    Benim hosuma gitti, guzel gelismissin, bence steroide hic gerek yok, hizli kosan cabuk yorulur ;)
    Sadece az cardio yapman gerek!
    Basarilar

Sayfayı Paylaş