şu metod sizce sağlıklımı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve karakus1989 tarafından 2 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. karakus1989

karakus1989 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 3 haftadır çalışıyorum ve yeni bir programa geçim dedim eski programdan memnun değildim netde şöyle bir video gördüm

https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

burda dikkat ederseniz programı uygulayarak güde 8 dk yla karın kasına sahip olabilirsiniz demiş yanlız yeni başlıyanlar için tekrar sayısı sizcede fazla değilmi bir diğer noktada dikkat ettiyseniz 2 sette bir 30 sn ylik mola veriyor bu az değilmi ben set başı 45 sn mola veriyordum yani kısacası siz bu programa ne diyorsunuz bana pek sağlıklı gelmedi sizce bu programla devam etmek gelişimde işe yararmı 3 haftalık bir altyapım var sadece.

2. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    bu videolara ortaokulda inanmayı bırakmıstım arkadasım bence sende bırak yok gunde 5 dk falan bunlar cd satarak gelir saglamak isteyen zihniyetler

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
  4. karakus1989

karakus1989 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yanlız kaçırdığıız birşey var burda kişinin para kazanma amacı yok en fazla video da ürünleriin reklamını yapıyor sonuçta para kazanmak istese cd sini satardı burda paylaşımda bulunmuş bir diğer noktada tabiki bunu yapara 2 günde karın kaslarına sahip olamazsınız uzun vadeli çalışmada iyi bir metodmu diye sordum. yorumlarıda incelerseniz uygulayan ve yorum yazanların çoğu sonuçtan memnunum yazmış sonuçta insanlar buna ianıp emek harcıyolar ve istedikleri sonucu alamasaydılar videonun altına olumsuz yorum yazarlardı.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:45 ----------

cidade verdiğin link dek resimlerdeki gibi karın kası istemiyorum zaten. benim istediğim karın kası sadece şekil olarak düzgün olsun öyle çok ciddi kaslar istemiyorum yani az biraz şekil alsın yeter.sporu genel olark sağlıklı olmak için yapıyorum yapmışkende vücut da biraz şekil alması iyi olur diyorum o kadar.

5. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
  6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Fark etmez hacim alması için karın kaslarının o linktekilere dikakt etmen gerek karın kası çok geç gelişiyor

7. Tigertugi

Tigertugi Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    bence gayet güzel bi video

8. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    yazdıgım sakın yanlış anlaşılmasın seni küçük görmek yada laf atmak degil yanlış anlama.tek dedigim bunlardan iyi bir sonuc almak sadece hareketlerle olmuyor supplement beslenme falan yani deginmek istedigim buydu kırıcı olduysam falan özür dilerim arkadaslar.

Sayfayı Paylaş