şu meşhur "süper set" hakkında

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Mirage4 tarafından 5 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Mirage4

Mirage4 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi günler tahmin edebileceğiniz gibi ben spora yeni başlamış,neyin ne olduğu konusunda fazla bilgisi olmayan biriyim.6 aylık bi programdan sonra süper sete geçmek üzereyim. 4x8 lik programımdaki çoğu hareket aynen kaldı 4x12/3x12 yapıcaz ve mantığına uygun olarak setleri birleştiricem.bunun neye faydası var?kas kütlesini büyütür mü büyütmez mi? şekillendirir mi şekillendirmez mi?yağ yaktırır mı yaktırmaz mı?şimdiden teşekkürler

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    süper set uygulandığı mevsime göre ölçü alımında artış gösterebilir.ayrıca kendi kas grubu içindemi yoksa zıt kas grupları arasındamı süper set yapılacak bu önemli.hareketlere vucut alışacağı için eski programın aynısı ile super set girmenin mantığı pek yok.zatn aynı hareketler ile aynı kas bölgesine yeterli yüklenme yapılmışsa eksik kalan kısımlar üzerinden yeni sistem yazılabilir.

Blonde bunu beğendi.
  3. RoCCo2407

RoCCo2407 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    hocam ben kolda biceps triceps süper set yapmak istiyorum ne önerirsiniz kolda hacim alamıyorum

4. emrullah75

emrullah75 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    super sete bende başlıyorum 9. ayım bitdi hoca bana yağlarından kurtulup artık kasları meydana çıkartacaksın dedi inş. kas kaybetmeden hatda kas kazanarak olur

Sayfayı Paylaş