şikayet var !!!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve realite90 tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. realite90

realite90 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    x bir siteden hardline progainer 4.5 kg kilo aldırıcı toz siparişi verdim 2 gün sorna kargoyla elime bir koli şeklinde geçti.
    Koliyi açtığımda bir kova bir shaker ve 2 tanede bar çikolatayla karşılaştım.
    kovanın üstü tozlu shaker 2. el gibi duruyo kötü bir görüntüyle karşılaştım.
    Ama esas büyük olay ise kovanın emniyet kilidini kırıp kovanın kapağını zorda olsa açtım ve direk sarı bir saç teli evet yanlış duymadınız sarı bir saç teli çıktı içinden !

Simdi size soruyorum sizce burda kim hatalı ürünü aldığım yer mi ?
    yoksa hardline firması mı ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Bence kiliti kirip actiysan sikinti Hardline da, toptanci sonucta icini acip koyamaz degil mi?

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    illerde valiliklerde ilçelerde kaymakamlıklarda hakem heyetleri var
    onlara başvurabilirsin
    şirketi direk arayabilirsin
    bi sürü şekilde hakkını arayabilirsin

4. realite90

realite90 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende öyle düşünüyorum zaten aldığım yere ilettim bunu internetten hemen telefonla aradılar ürünü değiştirelim talebinde bulundular bende tamam dedim tekrar dönüş yapacaklar bakalım.

shaq bunu beğendi.
  5. brhmcr

brhmcr Guest

Tebrik etmek lazim gercekten musteri odakli hizmet. Keske her sirket boyle yaklassa olaylara.

6. realite90

realite90 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aldığım yere bildirdim onlarda firmaya söylemişler firmadan aradılar değiştircekler ürünü ama tabi o kadar istekle şevkle aldım açtım kutuyu bütün istek gitti

---------- Post added at 13:47 ---------- Previous post was at 13:45 ----------

evet birde birşey sorucam ben ilk kez böyle bi ürün alıyorum koca kovanın içindeki tozun bir poşetin içinde olması gerekmez mi sizce deterjan gibi toz direk kovanın içinde ?

7. ChopChop

ChopChop Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Benim aldığım bütün protein tozları (elden alıyorum) kovanın içinde poşetsiz

8. kaslıadam

kaslıadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tüm ürünler kovada olur.poşet dandikliğin göstergesidir.

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Ağustos 2012
  9. brhmcr

brhmcr Guest

Mutant mass, weider in gainerinin posette satis ambalaji var, kalitesizligi mi gosterir?

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Ağustos 2012
  10. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    bnde dymatize super mass gainer war ankaradaki en güvenilir yerden aldım ve adamın önerisi ile aldm memnunum ;)

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Ağustos 2012
  11. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    poşette dandikmiş.görende siyah tekel poşetinde satıyorlar sanacak.zerre kadar maliyetten anlamayınca böyle yorumlar normal.
    aslında hakem heyetine giderek işi ciddileştirmek gerekirdi.brhmcr müşteri odaklı hizmet diyorsunda aslında başları ağrımasın diyede alalım demiş olmaları muhtemel.ürünü geri alıpta tekrardan paketelyip başkalarına satmasalar bari.hardline hakkında dedikodular olsada sonuçta kanıtlanmış bir şey yok satıcıdan kaynaklıdır büyük ihtimalle.

12. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    hardline.neredeyse hiç kullanmadım.bu tür yorumları okudukçada asla kullanmam.phil heat e sponsor olsalar yinede kullanmam

13. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    senın bellıkı okudugunu anlama kabılıyetın yok konu sahıbı dıyorkı; kılıtlı kapagı actım kovanın ıcınden sac cıktı, daha nasıl bır kanıt beklıyorsun?

basları agrımasın dıye almıs olmaları kotu bısey mı? uretıcı fırmanın hatası yuzunden basları mı agrısın yanı? sebep nolursa olsun hemen ırtıbata gecıp konuyu halletmısler. daha ne?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:46 ----------

ıadesı yapılan urun hardlıne'a gıder, satıcı da hardlınedan yenı urun talep eder sadece bu durumda aracıdır senın o paketleyıp tekrar satma ısını hardlıne yapabılır ancak, valla dunyadan haberınız yok, sorsalar ustatsınız ama.

selim4141, Danny Boy, AngryHun ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  14. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    şimdi yazarken mantık hatası olmuş kabul ediyorum ama üslubuna dikkat et.
    ben saç yok mu dedim.hardline'ın piyasada nasıl olduğunu bilen bilir zaten.
    kanıtlanmış bir şey yok derken içindeki saçı kastetmedim.daha öncede hardline ürünü alıpta içinde tabaka halinde küf bile bulan oldu. kastettiğim hardline ürünlerinin çokta güvenilir olmadığı,haklarında bu kadar dedikodu olan başka firma yok.ateş olmayan yerden duman çıkmaz misali insan şüpheye düşüyor.
    sen çok üstatsın.forumda zaman geçirip 2 makale okuyunca burada herkes prof oluyor zaten.millet burada öğrendiği bilgileri birbirne satıp duruyor sonra.
    ankarada amerikan pazarını bir soruştur nasıl yermiş diye.senin o çok güvendiğin markalar varya adamlar piyasadan kutularını toplayıp içini kendileri dolduruyor.toptancı kendisi anlatıyor elimizden (rakamlar kesin değil üstünden yıl geçmiş konuşma ) 10 kutu x marka whey çıktı adamlar 50 kutu satıyor.bir süre piyasadan boş kutu topluyolardı. boş whey kutusu getiren üyelerine para veren salonlar var.
    bu kadar celallenme sebebinide anlamadım.nedense forumda marka fetişleri var belli markalara toz kondurmuyorlar.
    sayende dünyayı öğreniyoruz mk7 iyiki varsın yoksa ne yapardık bilemem

edit:kutu toplama ve tekrardan doldurup kilit yapan olayına hardline dahil midir değil midir bilemem ama piyasa bu işi böyle götürenler var.amerikan pazarında her esnaf böyle değil yanlış anlaşılmasın şerefiyle para kazananlar olduğu gibi yeni başlayanlara nitroful ürünlerini weider ayarında diyerek satan esnaflarda var.

Son düzenleme: 18 Ağustos 2012
  15. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    sen bı sor sorustur arastır kım oldugumu anlarsın ben kopyala yapıştırı bırakalı çok oldu, ayrıca anlattıklarını sen duyuyorsun ben yakın şahidiyim. forumda pek aktif olmayınca senin gibilerin sallaması doğaldır. sen yazdıgımdan bısey anlamamıssın zaten alakasız alakasız konusmussun, sucu satıcıya attın ben de kılıtlı kutunun ıcınden cıkan sactan satıcı nasıl sorumlu olabılır dedım.

16. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    valla sen o üslubu düzeltmedikten sonra kim olduğunun hiç bir önemi yok.hala senin gibiler vs. demişsin.kilitli kutudan saçın nasıl çıkacağını ben sana yazdım okursan anlarsın.bu konu altındada son mesajım

Sayfayı Paylaş