şehit ve gazi ailerine yardım kampanyası hakkında

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sehzadecelik tarafından 15 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    arkadaşlar şehit ve gazi ailelerine yardım için bir kampanya baslatıldı ancak pek duyurulamadı bende burdan sizlere ulastırmak istedim.baslığın yeri burası olmayabilir fakat en aktif ve en çok ziyaret edilen baslık burası olduğu için buraya ekliyorum.eğer bu konuda bir hatam varsa şimdiden özürdilerim.

Şehit ailelerine yardım kampanyası 24 milyon YTL'ye ulaştı.....

Kampanya kapsamında Turkcell ve Avea kullanıcıları DESTEK yazıp 5610'a mesaj göndererek, Vodafone kullanıcıları ise 5630'a mesaj göndererek 5 YTL bağışta bulunabiliriz.

bu konuda hiç bir yorum yazmıycam zaten hersey ortada.sonuçta hepimiz vicdana sahip insanlarız.aslında ben yazacak yorum bulamadım eğer illa bir yorum getirmek gerekirse aşağıdaki linkte şehitlerimizin ve yakınlarının resimleri mevcut

http://www.sehitlerolmez.net/album.php?k=3
    http://www.sehitlervegaziler.gov.tr/

NOT:başlık tartışma ortamı yaratmaya çok müsait bu yüzden lütfen yapacağımız yorumlara dikkat edelim.

Son düzenleme: 15 Ekim 2007
    l30n66, Excursion, diez ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    bugun forumu açtığımda yüzüm baska bir tebessüm etti.ana sayfada en üste TERÖRLE MÜADECELE KAHRAMANLARINA DESTEK kampanyasınınlinki vardı.uzun zamandır ilk defa gözlerimin dolduğunu hissettim.hani derlerya bu duygu anlatılmaz yasanır onun gibi birşey.bu konudaki hassasiyetlerinden dolayı tüm bftr yönetime canıgönülden sonsuz tesekkurederim.

Despo ve saydam bunu beğendi.
  3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bu kampanyaya her site destek vermeli. Zaten bir cok siteye görmeye basladim. Bilipte destek vermemek bence cok yanlis olur.

saydam ve sehzadecelik bunu beğendi.
  4. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    kesinlikle katılıyorum parasal yardım yapamayan bir vatandaşımızın organlarını bağışladığını okudum eğer o bu fedakarlığı yapıyorsa internet siteleri için bir link koymal bu kadar zor olmasa gerek.

saydam bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş