1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

şebek 5. ay

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Şebek tarafından 3 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Şebek

Şebek Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Daha once evde kendi cabalarimla ugrasiyordum vg ile 6 aydir salona gidiyorum ama ameliyat nedeniyle bir ay ara vermek zorunda kaldim ve o bir ay 5 kilo vermeme neden oldu neyseki topladim geri suan 61 kiloyum amacim 70-72 kilo civari olmak bu aralar beslenmeyi aksatsamda geri toparlicam

Creatin ve gainer kullandim simdi ise bcaa glutamine ve gainer siparisi verdim
    boy: 174
    kilo:61
    IMG-20150103-WA0009.jpg IMG-20150103-WA0010.jpg IMG-20150103-WA0007.jpg IMG-20150103-WA0008.jpg

2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Sporu düzenli yapıyorsun demek formdasın fakat kg toplarken yağ,şeker vs bunlardan uzak kalarak hacim almalısın protein içerikli beslenme programı uygulamanı tavsiye ediyorum.Genel olarak formunu bozmamak için fazla tüketmemeyi düşünsen bile setleri arttırmak faydalı olur.Şimdiden başarılar dilerim ;)

3. Şebek

Şebek Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    [/quote]
    Yorumunuz icin tesekkur ederim karbonhidrat ve protein agirlikli besleniyorum ama ygs ogrencisi oldugum icin dershanede yiyemiyordum bu yuzden gainer aldim bide bcaa ile glutamine aldim bide size bisey danismak istiyorum bcaa glutamine gunluk kac g alinmalidir sitede idman oncesi 1 olcek yani 10g diyor bcaa icin glutamine icinde 1-2 kez idman oncesi ve sonrasi 1 olcek dogrumudur sizce bu degerler yoksa urunun cabuk tuketilmesi icin abartilimidir. Setleri artirmak cogu hareketi 4 set yapiyorum genelde 8 tekrar yeterli degil mi bu

4. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
  5. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    karın genetiğin iyi gözüküyor üstüne gitmişsin dahada iyi oturmuş omuz ve kolda biraz daha gelişim olabilirdi genel olarak iyi

Şebek bunu beğendi.
  6. gokbaray

gokbaray Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    tebrikler dostum. karın kasların çok iyi duruyor. özellikle de 5.ayda olduğunu dikkate alırsak. karın antrenmanlarından biraz bahsedebilir misin. kolay gelsin

Şebek bunu beğendi.
  7. Şebek

Şebek Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Tesekkur ederim dostum karin genetigim iyi aslinda ve cok fazla yuklenmiyorum forumumu korumaya calisiyorum ki suan fitness ara verdim ygs den dolayi alt karin gitmeye basladi neyse once 4-25 mekik sonra 4-20 alt karın en sonda 3-20 crunch sıkıstirma yapiyorum hareketin ismini bilmiyorum dumbell la bacagin arkasina press hareketi var abdomisn kasi icin bide onu uyguluyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Mart 2015 ---
    Tesekkur ederim dostum karin genetigim iyi aslinda ve cok fazla yuklenmiyorum forumumu korumaya calisiyorum ki suan fitness ara verdim ygs den dolayi alt karin gitmeye basladi neyse once 4-25 mekik sonra 4-20 alt karın en sonda 3-20 crunch sıkıstirma yapiyorum hareketin ismini bilmiyorum dumbell la bacagin arkasina press hareketi var abdomisn kasi icin bide onu uyguluyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Mart 2015 ---
    IMG_20150218_191728_1.jpg IMG_20150209_215853.jpg arkadaslar güncel iki resim eklemek istedim yakinda sirt kanat fotorafida yukliycem

Son düzenleme: 2 Mart 2015
  8. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Fit gidiyorsun kardeşim maşallah en güzeli estetik şekilde kalabilmek. Bu şekilde hacim katarak devam et 1-2 yıla çok daha iyi yerlere gelirsin

Şebek bunu beğendi.
  9. Şebek

Şebek Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Insallah kardesim zaten yaglanan bir vucudum yok yag tutmuyorum aldigim kilo direk adele olarak geliyor ama universiteye bi yerleseyimde tam konsantre baslicam fitnessa suan ara vermis bulunmaktayim

Sayfayı Paylaş