şınav

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gameofthrones tarafından 24 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. gameofthrones

gameofthrones Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    dumbellar ile gogus hareketlerini yapıyorum ve şınav çekiyorum ancak gogus kaslarıma etki etmedigini düşünüyorum cünkü hiçbir baskı olmuyor gogus kaslarımda yardımcı olabilir misiniz yani kollarım çalışıyor çogunluk ,şınav hareketinin gögüse etki etmesi için ve etkisini arttırmak için neler yapmalıyım ?

2. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    ellerini omuz genişliğinden 25-30 cm fazla aç yavaş yavaş şınav çek inerken nefes al çıkarken ver (3 sn de in 2 sn bekle 4sn de çık) bide üst göğüs için ayaklar yukarıda şınav çek aynı şekilde sadece ayaklar yukarıda olucak...

3. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    dumbell la göğüs çalışırken hissetmiyorum demişsin büyük ihtimalle ya çok ağıra giriyosun yada setleri yanlış yapıyosun hareketi tam olarak öğrenip piramit şeklinde yapmayı dene yani

4 set 12,10,8,8 dene hissetmelisin :) zorlanma sadece kollarında oluyosa ağır kiloya giriyosundur göğüsene tam olarak dumbelları indiremiyosundur gerginliği kazandıramıyosundur

4. gameofthrones

gameofthrones Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    lucesgo dedigin şekilde deneyecegim hemenn

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:48 ----------

dengesizz sen söyleyince farkettim ben evet agır kiloya giriyorum ve bu yuzden hareketleri yanlıs yapıyorum ancak hareketlerin dogrusunu nereden ögrenebilirim,yani agırlıgı azaltıp hareketi dogru yapmaya çalışmalıyım bir süre galiba

5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Şınavın göğüse etkisini görmek için farklı kombinasyonlarla çalışabilirsin.Çekebileceğin 20 yi geçik şınav stili var.

6. iLLeqaLKinq

iLLeqaLKinq Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28

kardeş bendede aynı sorun vardı. ben hem dambılla göğüs çalışıyordum hemde şınav çekiyordum göğüsümde hiçbir ağrı olmuyordu.konu bile açmıştım burada.

bak şimdi ellerin yerdeyken göğüs izasında olacak yere indiğin zaman ellerinin üstü göğüsünün izasında olacak. ve omuz izasından biraz daha açık olacak.

arkadaşın dediği gibi yavaş şınav çekmeni ben önermiyorum.
    yavaş çekersin enerjin çabuk tükenir. sen normal hızda hızlıda değil yavaşta değil tman ormal hızda çek şınavına ayakların çok açık ve kapalı olmasın omuz hizasında olsun ayakların.

ve bende şınav çekerken kollarım yoruluyor göğüsüm etkilemiyor. ama sen ona aldırma göğüsünde çalışıyor.

Sayfayı Paylaş