şınav mekik barfix ile iyi vücut gelisirmi ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve visitmay1233 tarafından 19 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    vücut ağırlığıyla yapılan hareketler zorlaştırılabilir setler arasını 25 sn tut bakalım nasıl zorlaştığını görürsün
    şınav çekerken ayakları üst üste koy çantaya ağır bişeyler koyup tak böyle hareketlerde yaratıcı ol daha bi sürü şey yapılabilir böyle
    illa yana açış yapacam dersende mesela damacana kullanabilirsin:)

2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    kimse street workoutun amactaki vucuda ulasılamayacagını söylememiş ki,eski bir street workout sporcusu olarak ben rahatça söyleyebilirim ki ulaşılabilir.street workotu nasıl yapacağını bilrsen hedeflerine ulaşabilirsin.hacimli bir vücuda da ulaşılabilir,özellikle sırt ve arka kollarda ortalamanın üstünde gelişim kaydedilebilir,tek olay bir süre sonra vücut ağırlığı gerçekten yetersiz gelecek,takviye ağırlık kullanman gerekir.bu da zaten yapılır sorun yok.benim garipsediğim nokta konuda novovicin-hfk nin konuşulması.yada medranonun konuşulması.onlar zaten tek,zirvedeki adamlar.üstelik medrano vegan yani hardcore vejeteryan :) bu adamların hayatı bu spor,novovic 3-5 senedir,medrano 6-8 senedir,hfk da belki 20-25 yıldır bu sporu yapan bi adam.herbirinin genetik farklılıkları hoşnutlukları var,herkes onlar seviyesine bu sürelerde ulaşamayabilir,bunu tartışmak saçma geliyor bana çünkü o insanların yıllardır neler yaptığını bilmiyoruz,ne seviyede bu işle uğraştıklarını,takviye alıp almadıklarını bilmiyoruz.hiçbirimiz spor hayatları boyunca yanlarında bulunmadık.

3. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Gelişirsin ama öyle hayvan gibi olamazsın :D

Sayfayı Paylaş