şınav mekik barfix ile iyi vücut gelisirmi ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve visitmay1233 tarafından 19 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Yumurta yersin bol bol ama iki saridan fazla yeme. Ucuz zaten yumurta ben ogrenciyim benim icin tam bi nimet suan :) yarim kg tavuk alsan max 10 lira, sut icebilirsin, yogurt yiyebilirsin hep ucuz kaynaklar bunlar. Kirmizi et yemeklerde var diyosun zaten.

2. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Herseyimi bu 3 luyle yaptım

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Hocam bu adamların arasında benim gördüğüm Street workoutcu ama en çok kütle sahibi adam Hannibal for king var [​IMG]
    Bu da mı steroid :)
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Eylül 2014 ---
    Şahsen ben steroid olduğunu düşünmüyorum çünkü adamların idmanları normal bir body ci veya fitnesscının idmanları gibi değil videolarını izlediysen günde belirli bir saat çalışmıyıorlar 1 saat 2 saat yeri geliyo 3 saat çalıştıklarını söylüyorlar. Ama beslenme olaylarını hiç bilmiyorum açıkcası. Genetikleri de iyi gibi duruyor. Vücud komplex hareketlere daha çabuk tepki verdiği için eksik bölgeleri olsa da mesela novovicde trapez eksik gibi bence steroid alsa oralarda bihayli gelişmesi lazım.

4. visitmay1233

visitmay1233 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
  5. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    2-3 sene bende sw yaptım.hfk yılların yılların sporcusu,ghetto workout olarak görülen street workoutta,ghetto denilen yerlerde yaşayan bu sporu yapan insanların belli bir beslenme düzenine uyamamasına ragmen,parcalı ve iri vücutlar yaptıgını görüyorsam,evet düşünebilirim ki destek alıyorlar :)

visitmay1233 bunu beğendi.
  6. visitmay1233

visitmay1233 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18

Beyler diyorum ki fotom yorumdaki linkre ve vücudum boyle
    Yani vücudum boyle olabilirmi sâğdaki

http://img705.imageshack.us/img705/8695/adszttja.png

7. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Yani diyorsun ki adamlar basmışlar iğneyi :)

8. kaan24

kaan24 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    o sarışın dediğin adamın vucudunu salona gitsen 2 yılda yapamassın. şınav mekikle yapıcan he :D

9. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Kanıtınız var mı ? Tabiki ilk şınav mekikle kalmıyacaktır ek hareketler gerekiyor ama illa da salon şart değil. He ben mi salona gidiyorum sepeplerim farklı. Ama arkadaşa 'yapamassın' diyerek heves kırmaya gerek yok diye düşünüyorum.

frodobagins000 bunu beğendi.
  10. Arrow01

Arrow01 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    visitmay kardeşim bahsettiğin kişi Cam Gigandet evet eğer disiplinli şekilde barfiks mekik şınav ve ağırlıksız squat hareketleri ile bu şekilde bir vücut yapabilirsin konuyu tesadüf eseri gördüm yorumları okuyuncada çok şaşırdım haftada 3-4 gün çalışmayla gayet rahat bu seviyeye gelebilirsin şınavları kombinasyon yap yumruk üstü şınav düz şınav kısa mesafeli şınav yerden yüksek şınav bunun yanı sıra barfiksi iki türlüde çek mekiğide hem standart hem üst karın olarak ayır aradada ağırlıksız bol squat yap İnş hedefine ulaşırsın

11. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    konu sahibi diyor ki kas istemiyorum, sadece düzgün bir vücut istiyorum, vatandaşımız diyor ki olmaz :) doğal yolla barfiksle şınavla kas yığını olmazsın diyor. örnek verilen insanları, "onların kasları dolu değil" diyor... yaw adam zaten kas yığını olabilir miyim demiyor, düzgün bir vücut ! diyor. düzgün vücut için illa kas yığını olmak gerekmiyor. misal kenan imirzalıoğlu. adamın kolları incecik. kendisi de zayıf. ama türkiyenin en yakışıklı en karizmatik adamı. cüney arkın. gençliğinde bir kas yığını değil. ama bana göre o dönemin en güzel vücudu var adamda. kadir inanır. kas yığını değil, ama düzgün vücut var. futbolcular... hiçbiri kas yığını değil. öyle 200 kg ile squat çalışmıyorlar. ama en düzgün vücut yine onlarda... atletizm sporcuları.... en düzgün vücut onlarda... ha elbette onun içinde yoğun bir çalışma gerekiyor ama, demem o ki, düzgün vücut deyince akıllara 150 kiloluk bir kas yığını olmak gelmemeli.

12. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Street Workout yapan birsürü arkadaşım var sizle şöyle söyliyim kanat kol karın vs hadi geliştirirsin ama göğüste hacim alman için mutlaka ağırlık gerekiyor şınav nereye kadar Street Workoutcılar için zaten şınav diye birşey yok zorlu çalışmalar var kısacası göğüste o resimlerdeki kadar gelişen kolay kolay zannetmiyorum bir arkadaşımdan örnek vermem gerekirse 2 yıldır yapıyor sağlam kasları var ama göğüsler arka planda ve hacimli değil kaburgasına kadar gözüküyor . göğüs hariç estetik gözüküyor ama dediğim gibi göğüsü sağlam geliştirmek barfiksle vs olucak iç değil .

Soran arkadaşa gelirsek oda zaten ikilem arasında kalmış
    önce http://m.lovethispic.com/image/14645/cam-gigandet-on-the-beach böyle olabilirmiyim demiş
    sonra http://www.biarastir.com/wp-content/uploads/2012/06/fit-vucut-onerileri-erkekler-icin.jpg böyle olabilirmiyim .

İlk resim evet olabilirsin sıkı bir çalışmayla ama ikinci resimi biz ağırlık çalışmasıyla olmaya çalışıyoruz sen barfiksle mekikle olucaksın . Frank Medrano falan dersek onlar kendini aşmış süper genetiği olan SW için doğmuş adamlar ama genede kafamda soru işaretleri olmuştur bu adam salona gidiyor salona gidip sadece barfiksmi çekiyor .

Aykut Can bunu beğendi.
  13. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    s1_53842d3ede1b0.jpg
    Genetik yani ? Adam çalışmamış yılardır genetik iyi olunca olur diyosun. Soldak iadama bir bakın. Her gün yolda yuzlerce 15-20 yaş arası bu şekilde adam var. Sence hiçbiri de onun gbi olamaz mı ? Bence Herkez sw için doğmuştur ? Eğer şınavla olmaz diyorsan alırsın üstüne ağırlık yelepği hiç olmadı takarsın sırt çantanı içine koyarsın kitapları ağırlık plakalrını yardır gitsin. İlla salon şart değil. Ama ağırlık tabiki şart :D Sonuç olarak Streeet workout All day Every Day :D Bu arada 2 yıldır sw yapan arkadaşın kimmiş tanıyorumdur muhtemeln ?

14. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    O adamın vücudu değil yaptığı hareketlerle bence SW için doğmuş SW izlemeyi pek sevmem ama bu adam bana ilham veriyor . Yaptığı hareketler SWnin dışında birşey resmen . Vücut anlamında SW cilerin genel olarak ağırlığa karşı olduğunu sanıyordum senden duyunca şaşırdım doğrusu madem ağırlık kaldırıyorsun neden şınav bench press yap aynı şey değilmi sonuçta ikisindede ağırlık altına giriyorsun

15. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Dostum sw cilerin hepsi ağırlığa karşı değil. Eğer hacim kazanılmak istiyorsa sadece vücüt ağırlığı çok zor. Yerçekimi kendi vücut ağırlığına belli başlı bölgeler sadece bi yere kadar. Esktra ağırlıkta kullanır bazı sw ciler. Frank medrano, Lazar novovic, İslam Badurgov Kazakistan ekibi mesela Sırbistan ekibi ağırlık kullanıyor. Bende SW ciyim kendime body builgingci diyemem . Ama bende Benche girerim problem değil. Sw ci hem estetik dolgun bir vucutlu hemde çevik kuvvetli olmalı. Bunun için uğraşımız :)

16. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Bende senin gibi düşünüyorum :) soran arkadaşım vücut ağırlığı ile biryere kadar gelebilir sanırım bu konuda aynı fikirdeyiz .

17. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    2 yıldır sw yapan arkadaşın kim söyle bakalım bütün Türkiye ekibini tanıyorum sayılır ? :)

18. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
  19. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Sercan :D haha kendisini şahsen tanımıyorum ama yüzyüze hiç görüşmedim netten çok sık diyologdayız. Sercanın böbrek rahatsızlığı var, ve ilaç kullanması gerekiyor sık sık tedaviyegidiyor normalde spor yapması da iyi değil hastalığı için bildğim kdarıyla. Adam iyi beslenemiyor beslenemiyor kendisi de söylüyor.. Hatta bunun yüzünden bikaç gündür facede paylaşım yapmıştı bo hacimsizlik konusuyla ilgili. ADama rahatsız haliyle böyleyse gerisini sen düşün ;)

20. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Beslenmeyle alakalı değil omuz kol kanat olarak gayet iyi bence özellikle kollar ama göğüste beklenti olduğunu birçok kişi söyledi cevabıda bu sporu hacim için yapmadığını söylemişti .

Sayfayı Paylaş