şınav,mekik,barfiks boy uzatırmı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve supergt1 tarafından 31 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. supergt1

supergt1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar nedense vücut geliştirme boy uzamasını engeller gibi bir görüş var. her siteye baktım ya engeller yada uzatır gibi cevaplar var ben net bir cevap istiyorum. Dambıl ile yapılan hareketleri kastetmiyorum sadece şınav mekik barfiks. basketbol yada yüzme demeyin çünkü ne basketbola gidicek imkanım var nede yüzücek çünkü yüzme bilmiyorum :S bu arada yaş 16 boy 1.81 boyum 181 diye hemen kızmayın çünkü etrafımdaki çoğu kişi 186 yada 190

2. Dr.Who

Dr.Who Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Bu mesajı gören arkadaşlar dalga geçmek isteyecektir ki bende dalga geçmek istedim sonra yapıcı olmaya karar verdim.Arkadaşım bir kere barfiks boy uzatır çünkü omurlar arası açılacaktır.Mekik ve şınav nasıl olurda boy uzatmasını engeller ikiside omurlara baskı yapmaz şınav vücut ağırlığını kullanır.
    Ayrıca troll olduğunu düşünmekteyim.Egonu tatmin etmek için böyle saçma bir konu açıyorsanda vaktimi aldığın için hakkımı helal etmiyorum.

3. supergt1

supergt1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    trolluk için açmadım. zaten 181 boyla hava atmak neden isteyim çevremde 185 ve 190lar var sadece sorumu sordum her soru sorana böyle muamele edilecekse yani birşey demiyorum neyse yinede teşükkür ederim

4. Dr.Who

Dr.Who Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    181 boya uzun demedim ben sadece aklini kullanabilen insanlar bu 3 hareketin boy uzamasına engel olmayacağını bilir o yuzden troll dedim

5. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Her insan 185-190 olmak zorundamı anlayamadım.soruna gelirsek boy kısaltmaz,pekte uzatmaz yani nötr.

Sayfayı Paylaş