şınav mı yoksa dumble mi tercih etmeliyim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve melankoılistt tarafından 19 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. melankoılistt

melankoılistt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Tamer
    Yer:
    izmir
    arkadaşlar 7-8 aydır aktif olarak günlük en az 40*5 şınav çekmekteyim
    40*5=200 ön kol ve birazcıkda göğüs çalışmaktayım. ve gayet iyi sonuçlar aldım. ve şimdi 10 kg'lik dumble aldım. bununlada 25*10 çalışıyorum ve omuzlarıma iyi bir yük bindiğini hissediyorum acaba diyorumki şınavı bırakıp dumble'a mı ağırlık versem yoksa aynı programımla devam mı devam etsem. fikrilerinizi ve önerilerinizi bekliyorum
    şimdiden cevaplar için sağolun
    (amacım hoş bir görüntü elde etmek için omuzu genişletmek ve kollara hacim kazandırmak)
    boy:1,78
    kilo:90

2. Efe06

Efe06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    sınav vücuttaki çogu bölgeyi çalıştırdıgı için önerilebilir ama sen sadece omuz yapıcam diyosan o zaman işler değişir işte

3. melankoılistt

melankoılistt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Tamer
    Yer:
    izmir
    istediğim şey üçgen bir vücut ki anatomik yapım ilede kaslanmaya çok uygun bi vücudum var şınav biraz zor geliyo hergün hergün sanki sıkıldım artık tavsiyeniz yapmam şınava devam yönünde mi yoksa tamam mı?

4. Efe06

Efe06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    sınav o kadar kapsamlı bir harekettirki yani 10 tane çeşidi rahat vardır şöyle bakıldıgında .. sizin nasıl sınav çektiğinizede baglı tam bilgi verebilirseniz yardımcı olabilirim ama tabikide benim tavsiyem hepsini bir yapabilmek o zaman daha çok verim alırsınız . sınavı antreman öncesi ısınmak içinde çekebilirsiniz antremandan sonrasıda gücünüz varsa çekebilirsiniz ..

sınavın agırlık bölgeleri triceps,sırt-kanat,kasılmadan dolayı karın, azda olsa biceps ve omuz diye biliyorum .

5. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Vucudun artık şınavlara alısmıstır .. sırtına agırlık koyarak calısmayı deneyebılırsın.. vaktın varsa spor salonuna yazılabılırsın .. dumbell calısma teknıklerını arastırıp onları da duzenlı olarak uygulayabılırsın

6. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş