şınav cekemiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve rbu1497 tarafından 12 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rbu1497

rbu1497 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    ankara
    merhabalar konu daha önce açılmıştır büyük bir ihtimal araştırdım fakat bulamadım.şimdiden özür dilerim.Adım Recep 15 yaşındayım 80 kiloyum 182 boyum var hafif bir göbek var.Spora bu yüzden başlamıştım ama şimdi önceliğim güçlenmek.1.5 ay oldu bodyye başlayalı.ilk zamanlar sadece z bar ile zorlanırken şu an 10 ar kilo takılı 3 x12 yapıyorum her antrenmanımda 2.5 kilo arttırıyorum.push down aletine 20 kilo ile başladım şu a 60 kilodayım.kısacası bayağı ağır çalışıyorum kendimce ve her zaman ağırlığı arttırıyorum.sorun hiç bi şekilde şınav cekemiyorum diz üstünde bile en fazla 20.hocaya iki defa bu konuyu sordum.bi cek bakalım görelim dedi.ben şınavı kolaylaştırmak için kolumu öne alırdım bu yüzden gögüs değil omuz çalışıyomuş. gögüs dene dedi.zaten bench pressi programımdan çıkarmıştı.gögüste hiç beceremedim.kendimi aşagı alınca direk yüzüstü yeri boyluyom.bugün denediğimde yere yaklaşınca kolları çok zorladım ilk defa o kadar iyi yapıyodum ama ben kolları geri yukarı çıkmak için degil yeri öpmmemek için zorluyodum ve başaramadım bana ne önerirsiniz omuza daha fazla mı önem vermeliyim hiç bi türlü şınav olmuyo.

2. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Düzgün formda diz üstünde şınav çek sürekli 20 yapsan sorun değil . Yapamadığın yerde şınav pozisyonunda sabit kal zamanla şınav cekmeye baslarsın.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş