şınav çekerken?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve anll21 tarafından 6 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. anll21

anll21 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben düz şınav çekerken sol kolumun eklem yerinden bir sinir kemiğin altından üstüne geçiyor.BAna çok acı veriyor ve gücüm kalmıyor.Sağ kolumda böyle bir durum yok.Bunun neeni nedir ,nasıl giderilir ve farklı şınav çeşitleri mi denemeliyim sizce?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:08 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:05 ----------

dorumdaki konulara da baktım pek istediğim sonucu alamadım.

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.223
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    aman diyorum; bu tarz konularda bizden yardım almak yerine bugün benim yaptığım gibi doktora görünmeni tavsiye ederim,ayrıca ;bahsettiğin olay şu anda birşey yokmuş gibi görünsede ilerleyen zamanlarda tümör olmaya bile gidebilir.

İlla şınav çekmem gerekli diyor san sorunu cevapsız bırakmıyayım ,yumuruk üstüne çekebilirisn.Yani elleri düz değilde yumruk şeklinde yapabilirisn.

Kolay gelsin.

anll21 bunu beğendi.
  3. anll21

anll21 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    peki teşekkürler

4. bodyci55

bodyci55 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    anıll aynı banada oldu bir kere bu olayı yasadım o yuzden ara vermek zorunda kaldım programıma. cunku her yaptıgımda dahhada acı veriyodu ama şimdi geçti Allaha şükür. kolların zayıfsa ondan da olabilir.

anll21 bunu beğendi.
  5. anll21

anll21 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkürler bu yüzden olabilir.Biceps çalışırken sol kol sağa göre bayağı bir ağrıyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:39 ----------

Peki, şınav çekerken kolumun ağrımaması için güçlendirmeliyim ama şınav çekemiyorum onun yerine biceps çalışırsam ileride kol güçlenince ağrı geçer mi?

Sayfayı Paylaş