Şuanda ki görüntü nasıl? ve nasıl desteklemeliyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Maeven tarafından 15 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Maeven

Maeven Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Yaklaşık 1 aydır kendi imkanlarımla evde birşeyler yapmaya çalışıyorum.Yakında salona yazılmayı düşünüyorum,salona başlayana kadar evde yapmaya çalışıyorum.

BOY:1.79(AYAKKABISIZ)
    KİLO:60

KENDİ HAZIRLADIĞIM PROGRAMIM:
    MEKİK:120
    LEG RAISE:2 DAKİKA
    PLANK:1 DAKİKA
    ŞINAV:30 TANE
    TRİCEPS:25 (MASA YARDIMIYLA)

(HAFTA İÇİ AKŞAMLARI YATARKEN HER HARAKETTE 30 SANİYE DİNLENEREK ORTA HIZDA YAPIYORUM.YAĞLI YEMEYİ KESTİM VE PROTEİN VE KARBONHİDRAT AĞIRLIKLI BESLENMEYE ÇALIŞIYORUM.)

http://i.hizliresim.com/4mJaZq.png (Fotoğraf bana ait ve nasıl destekleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim.)

2. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    biceps ve omuz için de birer hareket ekleyebilirsin, şınav yaparkende omuz kasların çalışır ama ilavetten bi omuz ve biceps hareketi koysan daha iyi olur.
    vucudun ıyı gorunuyor böyle devam et öyle bı degısıklık yapmana gerek yok bence.

3. Iridescent

Iridescent Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Vücudun bence çok iyi, ne yapıyorsan yapmaya devam et. Ben 16 yaşındayım ve hayalimdeki vücut senin vücudun diyebilirim, ben 1,72 boyundayım ve 65 kiloyum, yağ kaplı yani her yerim.
    Hiç spor salonuna para vermeden evde P90X programına başlayabilirsin. Ben şahsen onu deniyorum ve kol kaslarımda eskisine göre bayağı belli olan bir şişme oldu, ayrıca ben kardiyoyu çok bol yaptım ve 15 kilo verdim. (Evet başlamadan önce 80 kiloydum) Sen kardiyoyu az tutup daha çok mass programlarını izleyerek bu vücudu çok daha güzel bir şekle sokabilirsin.

4. Maeven

Maeven Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Yaz tatilinde P90X'i deneyebilirim. Fakat alet gerektiriyormu? Önerilerin ve yorumun için teşekkürler.

5. Iridescent

Iridescent Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Şöyle açıklayayım, P90X 90 günlük bir program, vücudunu 90 günde çok iyi şekle sokmayı vaat ediyor ve bunu başarıyor da. Youtube'a "P90X Transformation" yazarak insanların nasıl gelişmeler kat ettiğini görebilirsin. P90X'in 3 versiyonu var, bunlar P90X , P90X2 ve P90X3 olarak üçe ayrılıyor, bunların farkları nedir ?

P90X = Herkesin evinde yapabileceği, günde yaklaşık 1 saat süren (40 dakika süren de var 75 dakika süren de) egzersizler içeren, bir çift dumbell ve barfiks barı gerektiren egzersiz programı.
    P90X2 = P90X'i tamamlayanlar için düzenlenmiş program, her insan evladı rahatlıkla yapamaz bu programı, ek olarak birçok ekipman gerektiriyor.
    P90X3 = P90X'de en çok şikayet edilen çalışma süreleri üzerine Tony Horton'un tekrar düzenlediği, her egzersizin 30 dakika sürdüğü program. Ekipman olarak gene bir çift dumbell ve bir barfiks barı yeterli olacaktır, bu program günde 30 dakikada sizin suyunuzu çıkaracak ve istediğiniz vücuda 90 günde ulaşmanızı sağlayacaktır.

Ben şahsen P90X3'ü tercih ederim, yazın çalışmanda başarılar şimdiden :)

6. emqo33

emqo33 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay
    Yakında bir saatlik gelişimim nasıl diye konu açılacak

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert0505, NoBLeNeSS ve CASSER bunu beğendi.
  7. AHEDKA

AHEDKA Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Komikmi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

8. Maeven

Maeven Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    ?

9. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kardesim p90x yapacagina spor salonuna basla iyi bi kilo al bende evde calisiyordum maksimum 1 saatte cok yoruluyor ve bunaliyordum yaklasik 2 haftadir spor salonundayim cok daha etkili durumun varsa salona basla vucut altyapisi var onu gelistirebilirsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş