Şuan bu spora başlamam uygun mu?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hulk94 tarafından 17 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hulk94

hulk94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar :)
    18 yaşındayım ve 1.70 boyum var. Kilom 98 idi çalıştım çabaladım zorluklarla bunu 81'e düşürebildim. Sizce biraz daha gayret edip 70'lere düştükten sonramı başlamalıyım yoksa şimdiden başlasam mı bilemedim.
    Zamanında bir abim bana 'önce kilo ver sonra başla yoksa şekilsiz olur vücudun' demişti.
    Eğer başla derseniz yarın gidip bir salona kaydımı yaptıracağım :))

Yardımınıza ihtiyacım var :( çok teşekkür ediyorum sizlere... :eek:

2. quartermaster

quartermaster Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    kilolu olman senın ıcın bır avantaj cunku hem gün acısından hemde beslenme duzenını oturtana kadar zaten emın ol zayıflarsın agırlık + kardıyo antrenmanı ıle zamana yay zayıflamanı ve vucudundakı degısımı gordukce hırslanıcaksın ;) daha tecrubelı uyelerın yorumlarınıda beklersen senın ıcın daha faydalı olucaktır ,, kolay gelsın

hulk94 bunu beğendi.
  3. hulk94

hulk94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocam çok teşekkür ediyorum değerli yorumun için ama ben öyle aşırı bir vücut istemiyorum yani;
    şundan fazlası olsun istemiyorum...
    Ayrıca elimde ne bir çalışma programım var ne de doğru düzgün iş bilen bir hoca :) bu konularda tamamen size muhtacım ne yapmam gerekir nasıl çalışmam gerekir biraz bana yardımcı olmanız gerekiyor sanırım :(

Son düzenleme: 17 Ağustos 2013
  4. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    İstediğin bi bakıma plaj vücudu :) İnşallah amacına ulaşırsın.

Ayrıca bu forum sana hocalık yapacaktır. Forum'u gezersen istediklerine ulaşacaksın.

5. hulk94

hulk94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Forumun bana yardımcı olacağına şüphem yok :)
    Pekala ben yarın gideyim spor salonuna kaydımı yaptırayim :)
    Peki programı mı nasıl yapmalıyım, nasıl bir yol izlemeliyim? Biraz kiloluyum da malum... Daha önceden 6kg'lık dumbell'larla çalışıyor idim evde... Sadece bicepsdi oda :)

6. quartermaster

quartermaster Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    öyle bi vucut için en az 2 yıl gerekli :) kolay degil yani sabır ve süreklilik isteyen bi spor bu sonuc istiyorsan

yenibaşlayanlar için bir cok konu ibr cok program var forumda onlara bi göz at

Sayfayı Paylaş