Şu Kardeşinize Yardım....!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve edo5494 tarafından 8 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. edo5494

edo5494 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    16-17 yaşlarında 1-2 aydır evde dumbell ile body yapan bir kardeşim şöyle bir mesaj göndermiş ne tavsiye edersiniz:...

""
    Selamun aleyküm abi nasılsın :) Bu body evde olmuyor biliyorum fakat ygs-lys sınavlarıyla uğraşıyorum ya şimdilik sadece vücut belli olsun diye yapıyorum . Vücut oturmaya başladı fakat 2 günde 1 çalışıyodum artık performans düşüyor 2 günde 1 çalışırken . Birde kendimi zorlayamıyorum. Birde bana bir program versene abi :D . Ben 2 günde 1 hepsini bir günde yapıyorum :D (ön kol,arka kol,gögüs,üst karın,alt karın ,omuz) . Bana güzel bir program söyleeee :D Bir arada buluşalım detaylıca anlat abi ciddi ciddi yapcam bu işi :D Hedef SENSİN :D . HAYIRLI GÜNLER ABİ. Kusura bakma böyle sanki sadece işini görüyor felan :D .BU pazar saat 5 gibi istediğin yerde buluşalım .D He birde verceğin programa harfi harfine uycam hangi günlerin boş dersen cuma-cumartesi-pazar-salı . Neyse çok uzaaaaatım cevabını bekliyorum....

""

Cevaplarınızı bekliyorum...!! :D:D:D

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Flexor'un evde çalışma programını yolla kardeşimize...

edo5494 bunu beğendi.
  3. edo5494

edo5494 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. M0ssento

M0ssento Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    3 gün çalış 1 gün mola ver.Ama düzenli yap.Flexor'un programı harika.Ben de başlamadan önce 1-2 ay yapmıştım.Dediğim gibi 3/1 yap.Gerçi ben 6/1 yapıyorum ama daha gencim overtraining olmamaya da özen gösteriyorum.

Kolay gelsin.

edo5494 bunu beğendi.
  5. edo5494

edo5494 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hem okul var hem dershane YGS-lYS Hazırlanıyorum o hareketlerin hepsini yapamayacağım ama temel olanları yapaırm. SAĞOL YORUM İÇİN....

6. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    2 idman 1 off 2 idman 2 off şeklinde idealdir...

edo5494 bunu beğendi.
  7. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Bence hiç bulaşma. Tabi eğer ben ilk 20 30 binde olmasamda olur faketmez diyosan yardır o zaman. karşı cıkanlar olucaktır ikiside birlikte yürür diye ama şahsen çok zor. Olur ama nadir rastlanır böyle şeylere.Tecrübeyle sabit.

edo5494 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş