Şnav

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve HaX7 tarafından 2 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar forumda "şnav" kelimesi için arama yaptırdım fakat merak ettiğim soruya cevap bulamadım o yüzden yeni bir konu açmak istiyorum. Şnav hakkındaki görüş ve önerilerde buraya toplanmış olur.

Ben yaklaşık 2 aydır düzenli çalışıyorum, daha önce de dönem dönem çalıştığım için yapacağım hareket ve çalışma tarzlarını az çok biliyorum. Vücudum geneli itibariyle atletik faat göğüs istediğim gibi hacim almıyor.

Göğüs çalıştığım günler dışında da evde setker halinde şnav çekerek göğsüme yoğunlaşmak istiyorum. En mantıklı hareket şnav gibi duruyor.
    Sorum şu; şnavı yatmadan önce mi çekeyim yoksa sabah kalkar kalmaz mı ? Pazartesi ve Perşembeleri göğüs çalışıyorum. Haftasonu dinlenme günlerimde bol şnav çekmeyi düşünüyorum yardımcı olur musunuz ?
    Ayrıca; yoğun şnavdan sonra herhangi bir besin tavsiye eder misiniz ? Bildiğimiz antreman sonraso yoğun proteinli beslenme dışında; bir bardak süt veya biraz peynir gibi birşeyler yemeli miyim ?

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş