Şimdi kafayı yicem bu kaçıncı oluyor göbekmiş allah allah:S:S

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve darkhacker tarafından 5 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    sa arkadaşlar..

beni tanıyorsunuz zaten çoğunuz:D
    1.75 boy 56-58 kg düştüm..

adım tayfun bu arada.

konuya gelelim:

ben kilo almak istiyorum biliyorsunuz bende dedim çok yiyeyim yatmadna önce felanda yedim 1 ay boyunca ve sonuç berbat göbek çıktı bu kiloda toparlak ve öbeğin hemen üstündkei mide ileri çıktı o kdr kötü duruyorku yumuşacık o kas olsaydı daha iyyidi..
    spor salonuna gittiğimde göbek olmuşs ende felan diyolar allahım yha zaytyıflıktan ölcem bu tipe girdim
    otobüste geliyorum köyden arkadşaım gördü beni az önce nerden dedi antremandan dedim bu hal ne dedi göbek olmuş çok çirkin duruyor hiç yakışmamış dedi napıcam ben şimdi nasıl gidicek bu kardiyo yapamam zaten ben zayıfım hedef kilo almak bu mide böle dışard aolursa offf offf:S:S
    mekikte çekiom antreman sonrası 20*4 zaten mekiği sevmiyorum püff.....weightlifter

2. emre1334

emre1334 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    yediklerine dikkat et. Önümüz kış hacimlenme zamanı geliyor hepimizin beklediği. Göbeği çok fazla arttırmadan grafik yorumlarındaki tabirle azalarak artan bir göbekle devam et zaten kilo alırsın yazada sıkıntını çözersin bence. Benim bi ara belim 83cm idi şimdi 91-92 hiç te dert etmiyorum. Önce hacim :D

3. isooo_94

isooo_94 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    seninki kilo almaktan çok yağ depolamak olmuş bende kilo almak için öğlen, akşam üstü, ve antremandan sonra pilav yada makarna tüketerek 7 kg aldım tabi bunun yanında çok az bir göbekte oldu. saat 7 den sonra antreman yoksa birşey yememen iyi olur, birde göbeği eritmeye etkisi yok ama mekik az geldi bana 1 yada 2 hareket daha eklersen iyi olur

Son düzenleme: 7 Kasım 2010
  4. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    sen öle her denilene böle önemsiceksen işin var :D

bel kalınlasmadan üst vücuda hacim koymak zordur bu döenmde biraz yağlanırısn sen üst vücuda bak ölcü alıyormusun ? alıyorsan sorun yok belin kalınlassada olur sonra diyet filan onu atarsın ama hacim alman icin saglam beslenmen lazım ayrıca yolda seni gören yada seni elestiren kişiyede evet göbek yaptık biraz deyip gülüp gecebilirisn ama son gülen iyi güler sonrada sen gülersin

benm de bulk dönemi midem öne cıkıyor avatardada gecen kıstan kalam foto var midem önde ama hacimlendimde sonra kardio ile suanda gitti ve yine bulka basladım ayrıca ben o dönemde de üstümü cıkardıgımda poz verdiğimde imrenerek bakanalr oluyordu sana diyecegim kafana fazla takma ...

5. Hatred

Hatred Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Milletin ağzı torba değilki büzelim.İşgüzar çok memlekette.Boşboğazlara alışmak gerek.Seni mutsuz eden ve olumsuz etkileyen herşeyi ve herkesi kendinden uzak tut...weightlifter

Sayfayı Paylaş