Şimdi Ben Katil Olayımmı.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve modexl16 tarafından 11 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. modexl16

modexl16 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar şu an bunları yazarken bile emin olun şuurum tam yerinde degil.Bugün başıma çok kötü mü desem iğrenç mi desem aşağılık mı desem bir olay geldi.Bi iş için dışarı çıktım ve sokakta ilerliyordum.Elimde de telefon vardı konuşuyordum.Bi yerden geçerken telefondaki sesi daha net duyabilmek için durdum.Karşımda da 4 kişi vardı.Ben onları sonradan farkettim.Daha sonra telefonu kapttığımda biriyle göz göze geldik yaklaşık 4 saniye işim oldugu için önemsemedim.Ancak bana kaş göz işareti yaptı ne bakıyosun gibilerinden ben de bana mı yapıyorsun dedim ve birbirimize yaklaştık.Bana kimsin sen gibilerinden konuşmaya başladı.Ben de ne oldu ne var demeye kalmadan hiç beklemediğim bir anda boşluguma gelecek şekilde bana bir kafa attı.Böyle bir hamleyi beklemediğim için boşluguma geldi ve afalladım gözlerim karardı birden.Ve normal şartlarda böyle bir olayda ölümü bile göze alabilecek olan ben hiç bir şey yapamadım.Daha sonra yanındaki arkadaşları alıp götürdü.Şu anda resmen kendimden utanıyorum ve yaşama hakkımın olmadıgını düşünüyorum.Bu gece de uyuyabileceğimi hiç sanmıyorum ve en önemlisi ÖZGÜVENİM 0 a hatta - lere indi.Ve biraz da ağrım var.Yaptıgım biraz araştırmayla bu çocogon adını ögrendim ve en geç 1 2 gün içinde de evini falan bulurum.Ben şimdi gidip bunu delik deşik etsem değermi veya üzerine çöksek.Daha önce böyle bir olay başından geçen mutlaka birileri vardır forumda katil olmak istemiyorum bi anlık öfkeyle nolur birşeyler yazın.Ve bu arada ilk işim artk yanımda bir emanet taşımak olucak.Ne yazık ki böyle ********ler oldukça buna mecburuz..

2. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    modexl16 gecmıs olsun ama ınan kafana takmaya degmez bu tur olayları

kac yasındasın bılmıyorum ama sanırım genc bır arkadasımızsın bu tarz olayları herkes yasıyor ve sen de ılk degılsın ınan son da olmayacaksın

sokaklar ıt, kopuk dolu o nedenle cok fazla sasırmadım bu olaya ... ama bu kadar da sınırlenecek bır sey yok..

gururun ıncınmıs senı anlıyorum ama bu tarz ınsanlar hayatta her zaman kaybetmeye mahkumdur o yuzden ugrasmaya degmez..

unıversiteye gıtmeden once ben de boyle olaylar yasadım malesef bır kac defa benım de cok sınırlendıgım ıntıkam almak ıstedıgım donemler oldu ama cocukca seylerdı hepsı sımdı aklıma gelınce guluyorum..

ve bu problem yasadıgım ınsanlarda okul cıkıslarında bekleyen bızlerden bır kac yas buyuk ıpsız sapsız adamlardı sımdı bazılarını goruyorum ve bır baltaya sap olamamıs urkek bakıslarla etrafta dolasıyorlar ya da hala orda burda surtuyorlar..

bu ınsanların sevıyesıne ınmek sana hıc bır sey kazandırmaz aksıne senı de onlardan bırısı yapar senı cok ıyı anlıyorum ama gereksız agresıflesmeye de gerek yok...

ozguvenını de bole kucuk seylerden kaybetme bu hayat uzun ve basımıza daha neler gelıcegını bır Allah bılır o nedenle bu kadar kucuk seylerden umutsuzluga kapılırsak ılerıde buyuk sıkıntıların altından asla kalkamayız..

bırde eskılerın guzel bır lafı var ''ofkeyle kalkan zararla oturur'' dıye buda kulagına kupe olsun...

Son düzenleme: 11 Mart 2009
    cappi bunu beğendi.
  3. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    10 günlüğüne senet olayından cezaevine girdim...orda bi amcanın hikayesi ( o zaman 20 lerdeydim) beni çok etkiledi,bir anlık öfkeyle arkadaşını öldürmüştü,sebeb küfürdü...cezaevinde inan hrkes ona küfür ediyordu gardiyanı kodamanı ve elinden hiç bir şey gelmiyordu...sana tavsiyem nacizane şu olur kendini ezdirme bi dahaki sefere boş yakalanma ama hiç bir zaman kavgayı sen başlatma,mümkün olduğunca geri çek kendini...kendinden utanmaya gelince 4 kişiye karşı 1 kişi süperman olsan karşılık versen gene dayağı yerdin yani,salla gitsin erkeklik bu devirde ekmek kazanmak ve okumaktır...

4. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Şimdi ben geçmiş olsun diyorum öncelikle ve öfkeyle kalkan zararla oturur akıllı olmak birinci şart bu tip olaylarda tabi ki hepimiz erkeğiz ve böyle bir durumda herkesin gururu incinir kavga anlık olay bunlar ders alınacak olaylar, böyle saçma bir sebepten kavga etmek ancak cahilliktir olaya iyi yönünden bakıyorum ve belki o anda karşılık versen bıçaklanmış olabileceğini düşünerek belkide ucuz atlattın diyorum.Her işte bir hayır vardır lafı boşuna söylenmemiştir.Bence bu sana ders olsun ve dışarıda böyle bir şey birdaha başına geldiğinde tedbirli ol memlekette işsizlikten bunalımdan serseri mayın gibi dolaşan bir sürü genç arkadaşımız var allah ailelere sabır versin ve herkesin evladını korusun.Diğer arkadaşa gelince senin gidip onu dövmene gerek yok bu kafayla elbet bir yerde hakettiğini bulacaktır.Onun için yapabileceğin tek şey sadece üzülmektir.

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  6. amandeyim

amandeyim Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18

sana katılıyorum
    çok değil daha bir kaç ay önce(sanrım ankaradaydı) yine bu tarz bir bakışma yüzünden genç bir can hayatını kaybetti 4-5 kişi site içinde birsürü insanın arasında çocuğu önce dövdüler(vidyoları vardı) sonra da mazotu döküp döküp canlı canlı yaktılar! hiç kimse evidnen çıkıpta karışamadı....
    senin olayını düşünüyorumda belkide gerçekten ucuz atlattın
    tabi her olayda ya böyle olursa diyip geri çekilmek alttan alma bir yere kadar kendiniz tabiki ezdirmeyeceksin ama nasıl bir ortamda yaşadığını unutma

7. gecemvemavi

gecemvemavi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sayın modexl16 öncelikle yaşadığınız olaydan ötürü üzüntü duyduğumu belirtmek istiyorum ve sizi tam olmasada anlayabiliyorum bu mesajı yazarken duyduğunuz öfkeyide hisssedebiliyorum, hayatınızın bir noktasında şanssız bir olayla karşılaşmışsınız , hiç kimse böyle bir şeyi yaşamak istemez ama önemli olan bunları burada bizlerle sizi tam olarak tanımayan arkadaşlarınızla paylaşabilmektir şöyle düşünecek olursak siz o insanlardan fiziki olarak güçlüde olabilir veya etrafınızda onlara zarar verebileceğiniz bir cisim bulunabilir ve onlara zararda verebilirdiniz çok değil aradan 1-2 saat geçtiğinde dolayısla öfkenizde geçtiğinde belki burada forumda değilde nezarette duvara yazıda yazıyor olabilirdiniz...
    Öncelikle böyle bir olaya kalkışmadığınıza sizin adınıza seviyorum kaldıki bu yaşanılan olayla insanlar size farklı bir gözle bakmıyor sizden uzaklaşan kimsede yok ve hatta insanların eşlerine,çocuklarına,arkadaşlarına ayırmadıkları zamanı hiç tanımadıkları size yazarak ayırıyorlar bu bence bir mutluluktur...Diyelim ki o insanlardan intikam aldınız değişen ne olacak sadece bir kısır döngüdür intikam o kişiyi bulup zarar verdiniz böylece öfkeniz dinecek, öfkeniz dinince rahatlamış olacaksınız, rahatlamış olunca mutlu olacaksınız ve mutlu olduktan sonra hiç istemediğiniz bir ortamda hiç istemediğiniz bir yerde hiç istemediğiniz kişilerle bir arada olacaksınız belkide hepsi o insanlar gibi olacak buda bir olasılıktır ve her şey daha kötü olacak o yüzden şanslısınız ki hala burada aramızdasınız o yüzden sakin ve mantıklı kararlar verip bu dostluk ortamından ayrılmamanızı diliyorum...
    Saygılar

Son düzenleme: 12 Mart 2009
  8. modexl16

modexl16 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar olayın sıcaklıgıyla biraz çocukça şeyler yazdım sanırım.Ama inanın kendimi çok kötü hissediyorum haklısınız belki daha kötüsü de olabilirdi ama hep böyle susarsak bu kişiler daha çok cesaretlenip daha ağır şeyler yapmaya kalkacaklar belkide size.Eger bu olay kız arkadaşımın annemin babamın veya herhangi birisinin yanında olsaydı sanırım bugün katil olurdum.Söylediğiniz gibi belkide çok ucuz atlattım ama bu suçluluk duygusundan nasıl kurtulacagımı bilmiyorum.Sayın diez burda gerçek somut yaşanmış bir olaydan bahsediyorum.O konuyu açtığım zamanlardaki psikolojide olsaydım zaten buraya konu açamazdım çünkü büyük ihtimal karakolda falan olurdum şu anda.

9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    modex ben olsam kacgadan sonuna kadar uzak durmayı yeğlerim ama olan olmuş bir def****arşı taraf 4 kişi olmanın verdiği cesaret ile zaten olayı bitirdiğini düşünüyor büyük ihtimal ile.teke tek yakala ve eşit olarak kavga edebileceğine inanıyorsan bu sefer hazırlıklı olarak ilk vuran sen ol.fakat karşı tarafın emanet taşımayacak karakterde biri olduğundan emin değilsen hiç yaklaşm****azanıyorum derken herşey bir metal parçası ile tersine dönebilir.

10. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    modexl16 şuan nerdesin ve ne yapmaktasın bilmiyorum ama inş yanlış bir şey yapmamışsındır.hayatta böyle şeyler oluyor..inan çoğu kişinin başına gelmiştir.çünkü toplumda pislik kaynıyor.böyle insanlara bulaşmıcaksın.hee deyip geçeceksin çoğu zaman.bu adamlar delikanlı değiller.yanında arkadaşları olmasa o hareketi yapamazdı bile sana.bunlar bi taraflarından korktukları için saldırırlar.korkan hayvanlar bile saldırgınlaşır düşün.bunlar ezik,toplum tarafındanda dışlanmış insanlardır.bunlara toplumda ne iş ne ortam verdikleri için bu hale gelirler.sen kafana takma böyle şeyleri.banada çok oluo.adam yanımdan geçio bakıo dik dik.ne bakıosun desem belki çıkarcan bıçağı sokacak.değer mi sence?değmez..kaç yaşındasın bilmiyorum ama ben seni olgunluğa davet ediyorum.gidip onu bulsan dövsen ne olacak?o pislik bir gün seni gene bulur.çünkü hayattan beklentisi yok bunların.seni bulamaz gider kardeşini bacını bulur.aman diim sen uzak dur bunlardan.adamlık delikanlılık yolda yürüyen adama arkandakilere güvenerek kafa atmak değildir.

11. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Konu hoş olmayan yanlış yönlere saptığından ötürü kilitlenmiş, hoş olmayan yönlendirmeler yapan üyeler ise uyarılmıştır.

modexl16 isimli üyenin durumuna yardımcı olmayan arkadaşların kendisine özelden destek olmaları şu an için daha uygundur.
    İyi niyetli yardımsever paylaşımlarda bulunan üye arkadaşlara modexl16 ve kendi adıma yürekten teşekkür eder, konunun kilitlenmesine neden olan sebeplerden ötürü de anlayışınızı dileriz.

Kan Mevsimi ve diez bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş