Şişmeden şekillenmek

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ekostros tarafından 23 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ekostros

ekostros Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar. Almak istediğim bazı tavsiyeler var. Kendimde araştırıp okuyorum fakat burada da sorup görüşlerinizi almak istedim. Düzenli olmasada 2 senedir kendimce çalışıyorum fakat son 3 aydır ciddi ve disiplinli bir düzene girdim. Hedefliğim vücut tipi mümkün olduğunca ince kalıp defination yapmak. Tam tabiri nedir bilmiyorum ama ince ama kaslı görünüm diyeyim . Şişmeyi kesinlikle istemiyorum. Brad pitt'in fight club filmindeki vücut tipini örnek verebilirim. Özellikle sormak istediğim göğüs arası ve göğüs altına belirgin bir oyuk yaratmak için nasıl bir çalışma düzeni önerirsiniz ve şişmeyi istemediğim için ağırlık ve tekrar düzeni nasıl olmalı ?

2. hhakkann

hhakkann Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    profesyonel falan değilim ama yağ oranı düştükçe derin daha ince olucağından bence bahsettiğin 2 bölüm ayrılır ayrıca zaten alt göğüs de çalışırsan göğüs kasını ayırabilirsin ama gelişmesinin şekli genetik diye biliyorum neresinin daha fazla gelişiceğini sen ayarlayamassın

3. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    beslenme düzenin oldukça yağsız olmalı şuan bile biraz yağlanma varsa haftada 1 gün cardio yapmalısın.az ağırlık çok tekrar çalışmalısın.şişcem diye korkmana gerek yok :)

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Definisyon ile devam ediceksin ozaman :)

Sayfayı Paylaş