Şişmanlatma ek ürünler

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve tamiyatr tarafından 2 Mart 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tamiyatr

tamiyatr Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    İlk başta sayın stafflar ben forumları araştırdım bu konu ile ilgili bir bilgi bulamadım.Aşırı derecede zayıfım protein tozu aldım ama kullanmak zor geliyor.Süte karıştırmak ayrı bir der 500 ml süt oluyor 600 ml onu tuketmek ayrı bır dert ve bunu gunde 2-3 defa yapmam lazım.Hap olarak kullanmak varmı acaba ve ya yemek yolu ile tuketmek.Kilo alıp spora öyle başlıyım diyorum bana bilgi verirseniz sevinirim.
    Dipnot:Araştırdım sitede bulamadım :( :(

2. tito ortiz

tito ortiz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım öncelikle protein tozunu hap olarak alman gibi bişey söz konusu değil,500 ml fazla geliyosa 250-300 ml ile tüket ayrıca shaker yada mixer kullanırsan karıştırma hususundada bi problem yaşayacağını zannetmiyorum..kilo almak içinde weight gainer lar var onlardan kullanabililrsin tabi öncelikle beslenmene dikkat etmen lazım yoksa hiçbi faydasını görmezsin,kolay gelsin..

3. XooRSLuG

XooRSLuG Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    makine muhendisi
    Yer:
    new york
    kilo alma konusunda weiderin mega mass 2000 nini tavsiye ederim sitede var bu ürünle ilgili bilgi..

4. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    4000 en iisi, ama bulmak konusunda zorlanırsın,
    2000 nin hem tadı güzel hem de islevi yeterli senin icin
    faydasını gorursun

5. tuase

tuase Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    afyon
    Dostum ben senin sorununu anladım aynı dertten muzdariptim.Şimdi olayı çözdüm.77 Kr idim 95 kg ye çıktım 4 ayda. çok sağlıklı değil ama önceki halimden çok çok iyi.öncelikle 600 gramlık milkshake yi (protein tozu süt karışımı) içemeyen adam yanlış yoldadır.Kusma sınırında yemek yiyeceksin.eğer günlük kalori ihtiyacını karşılayamadığını düşünürsen 200 gram tahin helvasını büyük bir sabırla ye.1080 Kcal eder.Birde doktora git sana iyi bir iştah açıcı yazsın.Kesin iştahsız ve sinirli bir ektomorph sun.(Zayıf yapılı küçük mideli ince kemikli)Sigara içiyorsan çok zor kilo alırsın.Bu iş disiplin işi 4 aydır vücut geliştirme günlüğü tutuyorum.Mega mass 2000 al body e başla bir süre sonra creatin al glutamin al birde eczaneden zinc (çinko) al.Bunların kombinasyonu ile güzel kilo alırsın.Sitedeki arkadaşların çogu belirli bir seviyeye gelmiş insanlar olduklarından senin sorununun ciddiyetini benim kadar anlamazlar.Tekrar söylüyorum bu iş disiplin işi.3 senelik tecrübe bana 18 kg aldırdı.Belki neyi yapmam gerektiğini iyi bilmiyorum ama neyi yapmamam gerektiğini çok iyi öğrendim.

6. tamiyatr

tamiyatr Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür

Vallah dediğiniz bilgiler çok işime yaradı evet aşırı derecede zayıflık söz konusu 55 kg 71 boy şiddetli rüzgarlarda ucacakgibi oluyorum.Ve güç kuvvet desen 0 tuase dediğini yzpacam iskelet gibi gezmek hiç hoş olmuyor :D herkese sonsuz tesekkurler

Sayfayı Paylaş