Şişkinlik ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Synex tarafından 5 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Synex

Synex Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    S.a konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın

Günlük yaptıgım diyette fazla yağlı besinler yer almıyo genellıkle haşlama ve izgarada kızartıp yıyorum zaten genellikle hep tavuk tüketiyorum aksama doğru göbek bölgemde belirgin bi şekilde şişkinlik oluyor ve bu benim moralimi çok bozuyor sabahları beni gaza getiren göbeğim aksamları hüsrana ugratıyor elinizde güzel bir beslenme programınız varsa yapmaya hazırım onun dışında önerilerinizi bekliyorum :)

Anthropologistt bunu beğendi.
  2. latolikkral

latolikkral Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    aynı dert bendede var sabah kalktığımda çok memnunum akşam olay şişkinlikle sonlanıyor

3. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    cevap sorunun içinde beslenme ben geçen sene sorundan şikayetçiydim 8 kilo verdm doktara gittiğinzde yemektn önce ilaç yemekten sonra ilaç geçmezse endoskopi ve kolonoskopi
    benm tavsiyem midede gaz şişknlk olunca ılık suya limon sıkın için sonra hareket edin besinlerinizi yagda pişirmeyin kabuklu yemşleri azaltın

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 05:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 05:32 ----------

ve en önemlisi meyve ve sebzenizi haşlayaarak tüketmeye özen gösterin ögünlerinizi aşırı çiğneyerek tüketin

4. Synex

Synex Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ılık suya limon sıkıp deniyecem ve suanda sabah ne kalkmama ragmen bi gaz ile boğuşuyorum bu benim karnımı eritmeme büyük engel 2 yıldır uğraşıyorum çok büyük hüsran spordan soğudum nerdeyse dün soyunma odasında çantayı fırlattım cardio desen cardio idman desen idman olmuyo olmuyo diğer hocalardanda destek bekliyoruz bu konuda skıntı çeken arkadaşımız çok

5. socialworker

socialworker Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    aynı sıkıntı bende de var , sabah kalkıyorum vücut çok iyi, akşam eve balon gibi göbekle geliyorum. Gündüz de doğru dürüst birşey yemiyorum. (sadece yemeği çok hızlı tüketiyorum. öğrencilikten alışkanlık.)

6. chekichguc

chekichguc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı sorun bende de var kendimi yalnız hissediyordum demek ki yalnız değilmişim.... Aynen dediğiniz gibi sabah uyandığımda neredeyse karnım dümdüz ve fit görünüyorum ama daha kahvaltıyı yer yemez karnım büyüyor... Ben şuna bağlıyorum bu sprora ilk kilo almak için başlamıştım o zamanlar canım istemesede zorla yemek yemeye çalışıyordum bu sebepten midemi büyüttüm diye düşünüyorum sizin de böyle bir hikayeniz var mı?

7. sas34

sas34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    petrol ürünleri
    arkadaşlar aynı sorun bendede var bunun en büyük sebebi hazımsızlık ve gaz , şözümü kendimce , az ve sık yemek, sabah aç karnına arkadaşın dedigi gibi ılık suy limon sıkmak veya birkaç damla elma sirkesi , ekmekten uzak dur kepek veya tam tahıl, bunları yapınca fark oluyor bırakınca eskiye dönüyor

8. Synex

Synex Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Herkezin derdi aynı hocalarımızdan yardım bekliyoruz sırf "kabız"lık sorunum vardiye süt ürünlerini kesim ve proteinimi bıraktım. çözüm ve önerileri bekliyoruz ben yanlız değilmişim bu kadar arkadaşda aynı dertten muzdarip olunca daha çok üzerinde durulması gereken bi konu oldugunu fark ettim.

9. chekichguc

chekichguc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Neden bu konuya bu kadar ilgisiz kalındı acaba bilirkişiler? Bak herkeste aynı sıkıntı var?

10. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    kabızlık sorunu varsa süt ve türevlerini tam yaglı tüketin bağırsakları yumuşatr

11. Synex

Synex Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Vallahi kardeşim anlamış değilim şu sebepden dolayı protein tozunu bıraktım hesap et bu bir sağlık sorunu afedersn hayvan gibi mide çalışıyorum 1 yıldır yağsız tüketiyorum hamurdan tuzdan kaçıyorum değişiklik mezurelerle ölçülüyor bi aksam örnek veriyorum 90 sa diğer aksam bu 95 e cıkıyor 1 yıl oldu yediğim yemeklerden tad tuz alamıyorum hiç bu kadar koymamışdı yapılan işin karşılığında alamadığım bi emek millet çatur çutur göbek eritiyor yanımda ben yerimde sayıyorum yarn doktora gidicem artık canıma tak etti.

12. CoopUq

CoopUq Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı sorun bendede var ya sabah dümdüz karınla uyanıyorum akşam göbekliyim çok moralimi bozuyor hiç ilerleme katedememiş gibiyim..

13. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    herkesde aynı dert... bende de aynı :(

14. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    ben genelde wc ye 6 da 1:45t e ve akşam çıkarm wc ye çıkmayınca midede gaz olşmaya başlıo kendime göre çok çözm aradım buldklarım sa bazen daha fazla yemek yedim bazen kahve tüketimini arttrdım sonra beslenmeme yagı arttırıp karboyu azalttım yagı arttırınca biraz daha mutluyum :) süttür yogurttr tam yaglı olanını tüketmenizi öneririm bide ben öglen yemklerinden önce 1 tatlı kaşığı saf zeytin yagı içerim :)
    şu taş dewri diyeti denen olayı bi ayarlaya bilsem bence sorun kalmıcakta kafamda beslenme planı oluştramadm

15. josh07

josh07 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Alanya
    arkadaslar, bazi besinlere karsi intoleransiniz olabilir...vucut bu besinleri ogutmesi gerektigi gibi ogutemiyor ve sonucunda siskinlik,gaz,halsizlik,asabiyet,tansiyon vs gibi onlarca rahatsizliga sebep olabiliyor.bunu ogrenmek icin bazi testlerin yapilmasi gerekebilir.bilgi icin linklere bakabilirsiniz
    http://www.cambridgetesti.com
    http://www.yorktest.com.tr/

16. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    biliorum doktor bi avuç ilaç vermeden testlerimi oldm ve meyve yasağı yedim :) tek aşkım yeşl elma dır doktrlar onu bana düşman edene dek
    haşayıp ye gibi bi ton şeler sölediler diyim hiç bir ilaç yaramıo bu şişknliğin sebei tek tip beslenme ...

Sayfayı Paylaş