Şekle girmek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve asici tarafından 25 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. asici

asici Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abilerim yaşım 16 çalışıyorum ben spora vaktim olmuyo şimdi ramazanda 1 ay boşum 1 ayda her gün fıtness a gidicem protein tozu alıcam bu vücud şekle girermi ? Eki Görüntüle 30405 Eki Görüntüle 30406

2. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    O vücut şekle girmez,ayrıca protein tozu almaya şimdiden başla protein tozsuz 1 gram kas bile yapamassın günde 6 öğün protein tozu alman gerekiyor.

doxux bunu beğendi.
  3. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    1 ay ile biseyler degisir fakat cok cok az her gun spor yapmak iyi birsey gibi gorunsede degildit kaslar dinlenirken gelisir büyür.protein tozu 3 4 aydsn sonra alman daha iyi olucaktir.gunluk protrin ihtiyacimi karsilayamam diyosan al sen bilirsin ama supplementler sihirli seyler degildirler beslenmene dikkst etmezsen gunde 5 6 olcek bitir birsey olmaz. 1 ay baslayip birakicaksan hic baslama derim, her vücut sekle girer zaman ve emekle tabi kolay gelsin.birazda arastir ayrica biraz degil cok arastir hatta.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Avicii

Avicii Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Konuda uzman değilim fakat iyi bir vücudun 3 temel unsuru vardır 1- iyi beslenme 2- iyi antrenman 3- iyi uyku. Ayrıca her gün spora gitmekle iyi gelişim kaydedeceğim kanısı tamamen yanlış, kaslar dinlenirken gelişir. Protein tozunu da 3 aydan önce tavsiye etmiyorum. Günlük hayatında iyi bir beslenme yeterli olacaktır

Sayfayı Paylaş