Şeker içeriği düşük Karbonhidrat markası?

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve Croft tarafından 18 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Croft

Croft Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben kilo almak için spor salonuna yazıldım ve karbonhidrat kullamaya başlicaktım. hardline düşünmüştüm ama şeker içeriğinin çok yüksek olduğunu o yüzden kalıcı kilo vermediğini bırakıldığı an o alınan kilolalrın geri gittiğini duydum. şeker içeriğinin yüksek olması sağlık açısından da zararlı.
    şeker içeriği düşük olan sağlık açısından en iyi olacak karbonhidrat markası nedir acil cvp lütfen bi an önce almak istiyorum.

2. repax

repax Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Tam karbonhidrat değil ama weight gainer diye tabir ettiğimiz protein + karbonhidrat ağırlıklı bir karışımı öneririm.Marka olarakda kesinlikle inkospor.

içeriğide bu linkde bulabilirsin http://www.inkospor.com.tr/urunler/weight-gainer/

Ayrıca bayan olarak supplement kullanmana gerek yok bence.Temiz beslen yeter

3. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    amix diye yeni bi marka geldi onun şeker içeriği çok çok düşüktü diye hatırlıyorum gainerinin.. bir bak derim

4. MaçaPapazı

MaçaPapazı Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    muscle med mass carnivar şeker yok karbonhidrat ve protein var ve çok kalite bir ürün

5. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Bulgur ve yulaf. Boşuna para harcamayın.

Dexter_Morgan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş