Şeker hastalığı ve vüçut geliştirme!!

Konusu 'Türkceye Çevirilen Yazilar' forumundadır ve Çağatayyy tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Çağatayyy

Çağatayyy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar herkese kolay gelsin. Saygı değer büyüklerim ve arkadaşlarım olması muhtemel bilgilerinize siddetle ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz gerçekten benim için çok iyi olucak. Başlıktanda anlayabileceğiniz gibi tip 1 diyabet hastasıyım kısaca söle diyim vücudumda hiç insulin hormonu üretilemiyor. İnsulin hormonunun görevi besin yoluyla aldığımız besinlerin kandan hücre içine geçmesini sağlamaktır. Yani insulin yoksa yediğim içtiğim hiç birşeyin neredeyse bana faydası yok. İnsulini dışarıdan kendime enjekte ederek kullanıyorum. Şimdi sizden rica ediceğm bilgi bunu ne şekilde yapmalıyım?! Benim şuan uyguladığım yöntem sabah uyanınca kullanmak (ardından 3 tane bıldırcın yumurtası) antrenmandan hemen sonra kullanıp ( ardından whey gold standart ve glutamin ) akşam eve gelip yemekten hemen önce ve yatmadan hemen önce (ardından yarım ölçek protein tozu glutamin ve 2 tane bıldırcın yumurtası) . Acaba doğrumu yapıyorum yanlışım eksiğim nerede yardımcı olursanız cok sevinicem şimdiden çok teşekkür ederim . Cümlelerim devrim olduysa kusuruma bakmayın telefondan yazdığım için metnin tamamını göremiyorum

Sayfayı Paylaş