Şaşırtmalı antreman proğramım

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve grbz35 tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. grbz35

grbz35 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadşlar yeni bir program uzernde çalısıyorum denemeye basladım öncelikle programım şöyle

1.gün:gögüs -kanat

2.gün:kol-arkakol

3.gün:eek:muz-bacak

her bölgeyı haftada ıkı kere calstrck sekılde çalsıyorum haftann uc gunu grdkten sonra tekrar basa donuıorm bukez haerktlerı değiştrıorm gogus barla çalıstysm hafta bası bukez dumbella bench yapıorm kol da barl curl yaptysm dummbel curl yapıorm mesela haraketlerde deısklık yapıorm sizce nasıl

2. AmericanHistoryX

AmericanHistoryX Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    Göğüs-Kanat
    Biceps-Triceps
    Omuz-Bacak
    Şuanki durumunu bilmiyorum, ama bu tarz karşılıklı bölgeleri aynı gün içerisinde çalışma sistemi ileri seviyeler için önerildiğini duymuştum.. Saygılar :)

3. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    haftada 6 gün her bölgeyi ikişer defa çalıştırmak fazla..
    ne kadar zamandır body ile uğraşıyorsun..
    belli bir seviye gelmeden bu şekilde çalışma tavsiye edilmez..

4. dino_55

dino_55 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    securty
    Yer:
    istanbul
    bencee güzell de bunları dogru ve düzenli yapabilmek
    1.gün:göğüs+triceps
    2.gün:sırt kanat+biceps
    3.gün:bacak+omuz+karın
    bu da benim çalışma düzenim...bench_O

5. grbz35

grbz35 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    2.5 snedir bu sporu yapıorm ve suankı antremn seklını denıyorum ve cok memnunm süreklı aynı harektylerı aynı tekrar sayılryla grıp vucudu monotonlastrmaktansa tekrar sayılrını deıstrp deısk harektlerle agresif bi antremn yapmak bni çok çok tatmın edıyo tavsiye edrm.

6. arodoplu91

arodoplu91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ali
    Yer:
    izmir/menemen
    Kas yapısının gelişmesi; kasların antreman esnasında mikron mikron yırtılması demektir. O yırtılan kısımları ise protrein ile doldurulur kas böyle büyür. programın zaten 3.-4. ay programı falan. ve yaza geldik kilo verirsin bu program ile. hafta da 6 gün program bide? bunu professional ler yapmuyorlar. kas çalışarak büyümez çalışarak kas yırtılır dinlenirken kaslarda büyüme hormonu salgılanır. programın çok kötü en fazla üst üste 2 gün çalışmalısın. haftada 6 gün seni sadece zayıflatır emin ol ki 2 ay snra hiçbiryere varamamış olucaksın. 2 gün çalışır 1 gün dinlenirsin en kötü ihtimal. ayrıca bir antreman gününde asla 2 büyük kas grubunu çalışma. bu çok yanlış! göğüs-sırt gibi büyük kaslar mesela. çok uzun sürer antreman ve çok fazla protein e ihtiyaç duyar vücut. alamazsa da kas hasar görür küçülür. göğüs-ön kol mesela uygun çalışma biçimidir. Unutma en kötü ihtimal 2 gün üst üstte atnreman ;)

Sayfayı Paylaş