Şınav-Mekik-Barfiks

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve TheUnemployed tarafından 9 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. TheUnemployed

TheUnemployed Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar, ben şınav,barfik,mekik ile vücut geliştirmek istiyorum ancak bir ara yazdığım konuda bazı olumsuz mesajlar gelmişti pek geliştiremezsin, kötü bir görünüm verir gibi sizce bu doğru mudur? Çünkü salona yazılmak istemiyorum pek zaten öğrenciyim.

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    potansiyeline ulaşamazsın , gelişimin yavaş olur , alt vücut çalışmadığın için postürünün bozulma ihtimali de var. illa vücut ağırlığınla çalışacaksan calisthenics denen olayı incele.

3. PointQuard

PointQuard Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Eğer vücudunda begenmedigin bir yer varsa ( mesela yağlı bir göğüs ) düzeltmek için diyetle birlikte ideal bir yöntem. aşırı kaslanmazsın ama fit olursun. Gurbette okuduğum yıllarda , kız arkadaşımın ' benden çok memen var hee :D ' demesi üzerine psikolojimi bozduğu için eh haliyle öğrenci oldugum ve spor salonuna yazılamadıgım için evde günde 300 şınav 500 mekik ve 5 kglık su şişelerinin arasına geçirdigim demirle yaptıgım barbell curl , over head press gibi hareketlerle neredeyse vücudumdaki yağların %70'inden kurtulup başarıya ulaştıgım yöntemdir. Ama antalyada yaşıyordum ve havalar ciddi anlamda sıcaktı haliyle yağ atmam pekte zor olmadı.

Sayfayı Paylaş