Şınav & Dumbbell

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sss000 tarafından 1 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sss000

sss000 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    evde calısıyorum göğüs kasları için dumbbell ilemi yoksa daha ağır setli şınav mı daha iyi olur dumbbell calıstığım zamanlar koşarken göğüs bölgemde ağrı hissediyorum 16 yasındayım sizce zararlı olur mu dumbbell? ayrıca göğüse hacim değilde daha diri formda gözükmesini istiyorum bu yüzden sizin tercihiniz ne olur?

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Dumbell sana veya senin yaşında başka birine bir zararda dokunmaz.Dumbell ile göğüs kaslarını çalıştırabilirsin.Daha diri form tabirin çözemedim.Fit vücud demekse.Yağ varsa o azalmadan fitlikte zor.

3. sss000

sss000 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    yağ bayağı azaldı karnım fitleşti biraz benim daha diri form dediğim yok :D daha diri yani formda gözükmesini demek istedim_? zarar da dokunmaz tamam da hareketi yaparken bi yanlışlık mı yapıyorum acaba

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Hareketi yaparken yanlışlık mı? yapıyorum cevabı yaptığın hareketlerin yapılışlarının videolarını izle.

5. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Çalışmaya başlamadan önce iyi ısınman ve esneme hareketleri yapman yardımcı olur.Dumbbellarla çalışmadan önce hafif şınavla göğüs bölgeni ısındırabilirsin.Hareketlerin doğru ve nizami yapılmasıda önemli.

Sayfayı Paylaş