Şınav boyu etkiler mi

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve beforeiforget tarafından 12 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. beforeiforget

beforeiforget Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamün aleyüm abiler kardeşler beyler bayanlar . hızlıca konuya geçeyim . 15 yaşındayım boyum 1.70 ben bilip bilmeden bir bok yedim 5 6 ay önce okulda sözüm geçsin diye günlük şınav mekik barfix gibi ev ortamında geliştim . ama yararini zararini bilmeden . 5 6 aydir sorusturuyorum . bu yaptigim boyuma zararlimi . veya boya zararli seyler , boya yararli seyler nedir . herturlu seye hazirim . bir yeme icme ve egzersiz programina ihtiyac duyuyorum . tamamen boy icin . birde genetik faktörler nekadar etkiler . boy ilaçları nekadar doğru .

2. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    Boy ilaçları diye bir takım şeyler vardır milletin parasını sömürmek için orataya atılan gereksiz şeyler sakın onlara inanma
    Boyunu Haltercilik ufaltabilir gelişme sırasında baskı uygular ve büyümeyi durdurur saten haltercilerin boyları hep ufaktır ( Vucut geliştirme ile hic alakası yok )
    Basketbol hentbol boyunu uzatabilir yada demir gibi birşeye asıl sallan dur oda boy uzatır.

Sayfayı Paylaş