Şınav Çekerken Sol Omzumda Ağrı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve bodytaha tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bodytaha

bodytaha Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba. Ben evde düzenli olarak şınav-mekik çalışması yapıyordum fakat geçen ay sol omzumun ağrıdığını farkedip bıraktım. 1 ay ara veriyim dedim ve ara verdim. 1 ay sonunda yine başladım fakat yine aynı. Birde omzumu ısındırırken sol omzum çıtırdıyor ve bu beni psikolojik olarak çok rahatsız ediyor. Ne yapmalıyım?? Lütfen yardımcı olun...

2. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    en iyisi doktora gitmek 1 ay sonunda agrı geçmiyorsa bu ufak bir sorun degil demektir.

3. bodytaha

bodytaha Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında ağrı falan yok. Sadece şınav çekerken bir ağrı oluyor o kadar. Yani hayatımı etkiliycek hiçbir zararı yok. Dediğim gibi sadece şınav çekerken.

4. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    ozaman ellerini birbirine daha yakın tut çek veya geniş şekilde şınav çek kollarına daha fazla yüklen kardeş.

bodytaha bunu beğendi.
  5. bodytaha

bodytaha Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Onu bana birisi daha söylemişti ama benim aklıma gelmemişti. Şimdi denedim bi ağrı olmadı ama belli de olmaz. Çok sağolasın...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:07 ----------

Başka fikrini söyleyecek olanlar varsa memnun olurum...

Sayfayı Paylaş