İzmirden uzun bar + 75 kg ağırlık + 2 adet 25kg dambıll (fotoğraflı)

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve emo35 tarafından 18 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. emo35

emo35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Toplam 125 kg ağırlık! Malzemeler temiz kullanılmıştır. Çok profesyonel aletler değildir. Ama vücut geliştirme konusunda gerçekten işe yaradıklarını söyleyebilirim. Ayrıca vereceğim fiyata asla bu kadar kg plakayı piyasada bulamazsınız.

Dumbell ların üzerindeki metal plakalar 7,5 kg plastikler ise 5 kg sadece dumbell ın çifti 50 kg ediyor. uzun bardaki kauçuk kaplı büyük siyah plakalar 20 kg ağırlığında diğer plastikler ise 5 kg

Uzun bara ilk fotoğrafta yerdeki mavi 2adet 5kg ve 2 adet 2,5 kg larda takılınca toplam 75 kg ediyor.

NOT: Hepsi sökülüp takılabilir haldedir dambıllara önce 10 ar kilo takıp öyle başlayabilirsiniz. yani sabit 25 kglık dumbell değildir. Uzun barda aynı şekilde ekleme ve azaltma yapılabilir. Ayrıca bu plakaları barlara bağlamaya yarayan metal kıskaçların yedekleride elimde mevcut onlarıda vericem. Merak edenler için plastik ağırlıklardan mavilerin içi beton kırmızıların içi kum doludur.

Fiyat:

toplam 55 kg plastik ağırlık var: 55 tl. 2 adet 20 kglık kauçuk kaplı metal ağırlık: 80 tl. 4 adet 7,5 kglık metal ağırlık : 60 tl uzun bar: 10 tl , Kısa dumbell barları 2 adet: 10 tl.

toplam Fiyat: 215 tl. Eğer evden kendiniz gelip teslim alırsanız fiyat: 150 tl.

Bana 0554 647 96 04 nolu telden ulaşabilirsiniz. Alan kardeşime hayırlı uğurlu olsun.

Buyrun fotoğraflar:

Son düzenleme: 18 Ağustos 2011
  2. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    Kardeşim merhaba resimlerde bir sorunmu var yoksa benmi göremiyorum bilemiyorum. Ben 2 x 20 kg'lık kauçuk kaplı flanşlarla ilgileniyorum fotoğraflarını koyarmısın birde hangi semtte oturuyorsun nakliye açısından soruyorum.

3. emo35

emo35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Resimlerin üzerine sağ tıklayıp url yi kopyalayıp yukarıda google adres çubuğuna yapıştırırsanız görebilirsiniz.

yenişehir iş bankası sokağında oturuyorum. Yenişehir itfaiyesinin karşısında. İzmirin merkezindeyim. Sanıyorum ki pek çok semte yakınım. Ayrıca izmir dışı kargo istemeyin maalesef gönderemem arkadaşlar. Sorularınızı bu başlık altında yanıtlayabilirim. Ciddi alıcılara fiyatta kolaylıklar düşünebilirim. Amacım sporla uğraşan kardeşlerimi sevindirmek. Askerden sonra artık body ile uğraşmıyorum. Malzemeler hiç olmazsa birilerinin işine yarasın.

4. farukaan

farukaan Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Cidden bedavaya gidiyor,umarım işine yarıycak birine nasip olur...Hayırlı olsun..

5. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    bu sayılan ağırlıklarla yeni başlayan birisi neredeyse 2 yıl salonsuz çalışabilir hem dumbbell hem barbell 215e süper fiyat

6. emo35

emo35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fiyat 200 tl ye düşmüştür. Evden alırsanız yazdığım gibi 150 tl. Bu kadar plaka bu fiyata bulursanız getirin de ben sizden tonlarca alayım. Ayrıca sattığım ağırlıklardan 7,5*4= 30 kilosu metal 20+20 = 40 kilosu da kauçuk kaplı metal özel plakalar. Diğerleri plastik onlarında kilosu 1 tl ye geliyor. Barların fiyatını hesaba katmıyorum bile. Gidip marketlerin sattığı süslü metal plakaların kilosuna 3-5 lira ödeyebilirsiniz. Ama ben bu plakalarla 2 yıl çalıştım. Boyum 1.90 ve 96 kiloya çıktım YAĞSIZ KAS olarak. Spor salonlarındaki makinelerden kat kat iyidir dumbell ve bar egzersizleri...

7. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    2 x 20 kg ile ilgileniyorum fakat ben üçkuyular tarafiında oturuyorum taksiyle götürsem en az 40 tl tutar. Sende araç varmı.

8. armania

armania Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yüzme antrenörü
    Hocam set satıldı mı elinde mi hala,eğer satıladıysa bende İzmir Bornovadayım talibim:)

9. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    ben almayı düşüüyorum fakat ankara da oturuyorum sen kargolayabilir misin ?
    bir de kargo tahminen ne kadar tutar arkadaşlar bi blgisi olan var mı ?
    resmleri açamadım bu arada ?

Sayfayı Paylaş