İzmirde salon önerisi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve lazruleti tarafından 12 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. lazruleti

lazruleti Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba .. 21 yaşında üniversite öğrencisiyim .. İzmirde salona yazılıcam .. fakat salon konusunda kararsız kaldım . Evime yakın bozyakada korean adında bir salon var . aylık 60 lira 3 aylık 150 lira dediler .. bu salonun dışında karabağlar bozyaka yeşilyurt üçyol veya buca da bana önerebileceğiniz salon var mı ? ücret düzeyi bu düzeyi geçmezse sevinirim .. şimdiden teşekkür ederim ..

2. farukaan

farukaan Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Buca hukuk fakültesi karşısında optimum spor salonu var,fiyatı senin istediğin seviyede cidden kaliteli temiz bir yer..Tavsiye ederim..Şirinyerde tansaşın yanında vakıfbankın altında arcanlı piramit var,kaliteli bir salon fakat fiyatı konusunda bilgim yok.Yine şirinyerde gürçeşme yoluna sapar sapmaz işbankasını geçince soldaki sokakta kurtuluş fıtness var burasıda iyi bir yer..Saydığım salonların hepsinin facebookda sayfaları var resimlerini buradan görebilirsin,iyi forumlar...

lazruleti bunu beğendi.
  3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Buca Şirinyer Kurtuluş Fitness 2 ay önce gidiyordum gerçekten süper bir salon , 60 tl öğrenciye 70 tl öğrenci olmayana.6 Aylık 300 lira öğrenciye böylece 50 tlye düşmüş oluyor fiyat , ama salon gerçekten güzel...

lazruleti bunu beğendi.
  4. S.Çağrı

S.Çağrı Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    İzmirin en iyi spor salonuna uygun bir fiyata seni yazdırırım.(Normal fiyatı 6 aylık 900).Ama Karşıyaka da sana uyar mı bilemem.Çok geniş alanda spor keyfi,sauna,masa tenisi,cafe,güzel duşlar,soyunma odaları,büyük halı saha,Boks salonu,Pilates salonu,USA malı son teknoloji aletler,alanında deneyimli hocalar.Reklam olmasın diye ismini vermiyorum.Tabiki halı saha ücrete tabi değil sadece spor kompleksinin içinde ne var diye saydım.Ayrıca Pilates ve Boksun da kendi kursları mevcut onlara gitmek istersen ücret farklı.

lazruleti bunu beğendi.
  5. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    bornovada önrebilirmisiniz? zira ben küçüçük salona aylık 80 lira bayılmaktan sıkıldım

lazruleti bunu beğendi.
  6. lazruleti

lazruleti Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Önerilerinizi dinleyeceğim şuan üçyolda üniversal diye bi salon oldukça ilgimi çekti sanırım oraya başlıycam . hepinize teşekkür ederim .

7. lazruleti

lazruleti Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Universal adında oldukça güzel ve temiz bir salona yazıldım Aylığı 60 lira ama öğrenci kartına sahip olan arkadaşlara 3 aylık 105 lira oluyor .. 3 aylık kaydoldum .. umarım hayırlı olur ...

Sayfayı Paylaş