İzmir MMA var mı?

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve meyiti tarafından 15 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. meyiti

meyiti Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar kısaca anlatayım bundan sekiz 10 sene önce wushu ya başladım babam antrenördür.Kaybettikten sonra bıraktım son 2 senedir çalışmıyorum.Şu aralar mma ya sardım wushu sayesinde altyapı olduğunu düşünüyorum acaba izmir de bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı ?

2. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    izmirde okuyan bir arkadaşımdan duyduğuma göre izmirde 1 tane mma akademsi var bayraklıda.ama söylediğine 0dan adam almıyorlarmış birşeyler bilen sporcular gidiyormuş.yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla 8 sene wushu yapmışsınız sizi alacaklardır.yarın kurs hakkında arkadaşımdan bilgi almaya çalışırım.

3. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    @Meyiti, balçovada atilla abi var. Delitürk atilla. Ben orda kickbox, muaythai çalışmıştım. MMA tarzı yer ve ring dövüşleri öğretiyordu o. Bi öğren derim.

4. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    palmiye alışveriş merkezinde adını anımsayamadığım bir salonda da mma dersi veriliyordu yanlış hatırlamıyorsam.

5. fatbody

fatbody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boks kursu bakıyordum bende izmirde, kg vermek icin gitmek istiyorum ama hani seni alamayız gibi birşey varmı ? illa belli kg ve ölcülerde ve hazırmı olmak lazım ?

6. meyiti

meyiti Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardımcı olduğunuz için teşekkürler

7. alican12

alican12 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    İzmir de 1 yılı aşkın süredir MMA ile uğraşıyorum.daha çok yeni olsam da bir çok hocayla antrenörle çalıştım,tanıştım. çok salon gezdim.Balçovada Aktif Gym Fitness salonuna gelin.Sakarya CAd. ekonomi üni. az ilerisi. yok ben başka yere gidicem beğendim diyen arkadaşlar varsa da özelden istediklerini sorabilirler.saygılar

8. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Konuyu tekrar hortlatmis olucam fakat MMA olayi benim de arada aklima takiliyor. Bir ara ciddi ciddi hevesliydim fakat Izmir'de gidilebilecek bir MMA kursu bulamamistim. En azindan bir hobi, eglence aktivitesi olarak MMA var kafamda hala.

Izmir'de nereye/kime basvurabilirim bunun icin?

9. Di@blo

Di@blo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bjj başlamanı tavsiye ederim ilerleyen zamanlarda muay thai ile birleştirirsen faydalı olur
    http://www.jiujitsuturkey.com

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:08 ----------

Ama illa mma diyorsan www.whiteclub.net

khephnes bunu beğendi.
  10. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Evet ben de gormustum onu, zaten onceden de yazmistim. Ancak gitmeye deger olup olmadigini, antrenorlerin birikimini bilmiyorum. Konusmak lazim.

11. Darkwall

Darkwall Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    herkese merhaba ,
    Bir mma tutkunu olarak konuyu görünce cevaplamak gereği duydum.
    İzmirde MMA var.İzmirdeki arkadaslar için izmir bjj & MMA var.Dersleri Erdem GENCER veriyor ve corvosa bağlı çalışıyor.Son bir kaç aydır gidiyorum , eğitimin teknik düzeyinin cok yüksek ve kaliteli olduğunu söyleyebilirim.
    Daha fazla bilgi isterseniz https://www.facebook.com/pages/İzmir-BJJ-MMA/221343981279694 sayfasından yetkili kişilere ulaşabilirsiniz.
    Kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş