İzmir buluşması?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve S.Çağrı tarafından 6 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. S.Çağrı

S.Çağrı Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bildiğim kadarıyla İstanbul'da buluşma oluyor ama İzmir de yok,motivasyon için ve bir birimize daha güzel destek için buluşma ayarlamak istiyorum.(tabi yönetim açısından sorun yoksa)Özellikle Karşıyaka civarındaki arkadaşlarla görüşmek ve yeni spor arkadaşları edinmek güzel olur diye düşünüyorum.

Ocensers ve Danny Boy bunu beğendi.
  2. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim ben çiğlide oturuyorum valla güzel olur

3. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    buca da öğrenciyim şu an istanbuldayım tatilimin bitimine denk gelirse kesin katılırım

4. S.Çağrı

S.Çağrı Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Evet arkadaşlar yorum yapanlar ve beğenenlerle 5 kişi olduk,gelmek isteyenler buraya yazsın,günü kararlaştırıp özel msjla bildirim yapacağım.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:42 ----------

Hatta kesin gelmeyi düşünenler Pm atarsa çok daha iyi olur böylelikle net gelmek isteyenlerle iletişim kurmuş olurum özel mesajlarınızı bekliyorum.

5. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar szin bildiğiniz karşıyaka civarında ucuz salon var mı

6. S.Çağrı

S.Çağrı Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Var,senin bütçen nedir ?

7. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    60 tl olabilir

8. S.Çağrı

S.Çağrı Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Karşıyaka da aylık 60 tl civarı zor bulursun,ben gitmedim en azından ama 3 aylık olduğunda 180 e gelen salon önerebilirim.

9. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Ben izmirdeyim ama gelmem zor. haftaiçi okul, h.sonu dershane var :)

Bende sorayım bari sports internationala giden varmı? izmirin en büyük tesisi bayıldım valla yere.

S.Çağrı bunu beğendi.
  10. S.Çağrı

S.Çağrı Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Yıllık üyelik yaptırıyorsun ve yanılmıyorsam 2.500 civarı fiyatı var yanılıyor olabilirim,onun yerine The Best var Bostanlıda oldukça büyük,saunası,halı sahası,masa tenisi,boks,pilates vs var bence daha iyi en azından daha az ticari olduğunu düşünüyorum ama konumuz bu değil konu saptı,İzmir Karşıyaka civarından buluşmak isteyen arkadaşların konuya yazmasını/beğenmesini veya özel msj atmasını bekliyorum.

11. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Evet saptı kusura bakma. İnternet adresi varmı the bestin ben bulamadım. Bilgi için arıcam da.

S.Çağrı bunu beğendi.
  12. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Aslında izmirde 1 buluşma gayet de güzel olabilir :D

S.Çağrı bunu beğendi.
  13. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    aslında biraz vaktim olsa gelebilirdim Karşıyaka da oturuyorum fakat mezun bir öğrenci olarak tekrar sınava hazırlanıyorum hafta içi hafta sonu akşamları vaktim oluyor anca ondada biraz ders çalışıp dinleniyorum katılmayı çok isterdim sırf ders çalışıyorum diye spora bile ara verdim

S.Çağrı bunu beğendi.
  14. S.Çağrı

S.Çağrı Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    İnternet adresleri var mı bilmiyorum ama telefonları bende kayıtlı isteyenler için paylaşayım:

The Best Karşıyaka(Çarşının sonunda kilise sokağı girişinde):369 29 45
    The Best Bostanlı(Bostanlı büyük Migros üstü):330 01 39
    Synergy Spor Salonu:362 91 98

Not:Salonlar hakkında kısa bilgi vereyim,Karşıyaka şubesi vücut geliştirme salonudur,ücreti normaldir,The Best bildiğim kadarıyla İzmir de bir marka sayılabilecek nitelikte,örneğin 4 aylık veya 5 aylık 250 civarı eğer konuşursanız ayarlıyabilirsiniz.Bostanlı şubesi benim gördüğüm en iyi salonlardan biri,büyük Migros'un üzerinde oldukça büyük bir alana sahip,aletler son teknoloji Amerikan malı diye biliyorum,yanda halı sahası,cafesi,masa tenisi,saunası,güzel soyunma odaları,boks salonu,pilates salonu vs mevcut.Ücret olarak tabiki diğer klasik salonlara göre biraz tuzludur.Eğer iyi pazarlık yaparsanız 5 aylık 400 veya 6 aylık 400 e kaydolabilirsiniz diye düşünüyorum,eğer benimle özelden iletişime geçerseniz indirim konusunda yardımcı olurum.Synergy spor salonu ise gene Bostanlı'daki bir salon,ben şuanda evime yakın olduğu için oraya gidiyorum,salon küçük,ağırlıklar fitness için yeterli,salona bakan kişi güzel bilgileri olan,insanlarla ilgilenen biri.Ayrıca pilates,latin dansları,aikido mevcut.Ücret olarak The Best'e göre ucuz.3 aylık 180'e kaydolabilirsiniz.Gelelim Şemiklerdeki spor salonuna bu en ucuzu,ama ben tercih etmedim,ayrıca bildiğim kadarıyla Tekvando ve Kick Boks mevcut,ücreti de 3 aylık 150 veya 120 civarı olabilir.İsmi de Metropol.

Şimdi gelelim bizim konumuza bu konuya yazan kişilere uygun bir zaman belirlediğimde özel mesaj atıp,buluşmayı planlıyorum.Bu şimdi olur yazın olur,yani sınav sorun olmayabilir senin için.

Son düzenleme: 16 Şubat 2012
  15. S.Çağrı

S.Çağrı Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Konuyla ilgilenenlere özel msj atılmıştır.

Sayfayı Paylaş