İzmir Boks Salonu

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Peta tarafından 21 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Peta

Peta Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar İzmir'de oturuyorum.Ve ne yazık ki metropol bir şehirde oturmama rağmen bir tane boks salonu bulmuş değilim.Bornova'da oturuyorum.Bildiğiniz boks salonu varsa söyler misiniz ?
    Çarşamba günü başladım bir spor salonuna.Antrenmanlar 1 saat ama hiç bir şey yapmadık.Sadece para tuzağıymış.Lütfen bildiğiniz yer varsa söyleyin gitmek istiyorum ama salon bulamıyorum.

2. Peta

Peta Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar lütfen yardımcı olun.Boksuda geçtim kick box salonuda olur.Şu iki spor salonundan İzmir bornova'da ya da bornovaya yakın nerde var.Lütfen.
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Kasım 2014 ---
    Edit:http://www.kurs.com/izmir/boks-kursu
    Arkadaşlar böyle bir site buldum bu site hakkında bilgisi olan var mı ?

Son düzenleme: 21 Kasım 2014
  3. Peta

Peta Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Hiç mi İzmirli yok.:(

4. Fraktal

Fraktal Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    İzmir Halkapınar'daki Atatürk Stadı'nın altında haftaiçi 5 gün, akşam 6 ile 8 arası boks eğitimi verilmektedir. Ücretsizdir sadece 25 TL lisans parası talep ederler. Burada verdiğim saatlerdeki eğitim standarttır ve başlangıç için seni tatmin eder, eğer yaşın küçük ve ciddi düşünüyorsan salonda bu söylediğim dışında 2 antrenör daha var. Bunlar ile görüşüp (onların saatleri farklı) idman yapabilirsin. İzmir'de başka da doğru dürüst salon yok haberin olsun. Bir tane Çiğli'de yeni açıldı ama kick boks üzerine, bir de demin söylediğim salondaki hocalardan birinin (Ramazan) Konak tarafında kendi salonu var diye biliyorum.

5. Peta

Peta Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Hacı sende onlara ulaşabileceğim bir tel numarası var mı ? Bir de antrenman günlerini biliyor musun ? Ben boksu sokak kavgası için istiyorum.Bir de okuldan p.tesi-çarş.-cuma 18.10da çıkıyorum.Salı perşembe 18:55.Bornovada okuyorum.Halkapınara gidene kadar en az 30-35 dk lazım.

Gitme ihtimalim var mı ?

6. Fraktal

Fraktal Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    1- Gidip kavga için istiyorum dersen seni direkt almazlar söylüyeyim.
    2- Dediğim yerler sokak altı yerler değil, sana direkt lisans çıkaracaklar istesen de istemesen de, öyle olunca da kavga işini bir daha düşün çünkü silah kullanıyor gibi hüküm yersin.
    3- Antrenman günlerini yazdım haftaiçi hergün akşam 6 ile 8 arası.
    4- Çıkış saatlerine bakınca yetişmen imkansız zaten 6 da başlıyor.
    5- Kavga için yazılanlar 2 ay sonra bırakıyor tecrübeyle sabit, çünkü bu iş dövüş işi değil, seni 1 ay sadece yürütecek tekniği öğretecek, böyle (senin gibi) düşünen adam sabırsız olduğunan aaaa ben böyle yürüyecekmiyim niye yumruk atmıyorum bu hoca bir şeyden anlamıyorum diyip sporu bırakır. Muhtemelen şuanda gittiğin salonu beğenmemenin de nedeni bu. Biz idman yaparken 10 dakika boks yapıyorsak 2 saat şınav çekiyordur, bu iş torba yumruklayıp göz patlatmakla olmuyor, antrenmanla oluyor.
    6- Egolu biriysen dediğim yere hiç gitme harcarlar seni. 17 yaşında 10 yıllık boksörler var fişek gibi, şampiyonlukları var, öğrenmek için gideceksen git yoksa 1-2 ay sonra hırsından ötürü ringe çıkarırlar o zaman sonu kötü olur.

7. Peta

Peta Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Şu an gittiğim salonu beğenmememin nedeni 1 saat olması.Salonun fazlaca küçük olması.Zaten bir cüvut geliştirme salonu içindeki küçük bir odada oluyor.Lisans çıkardıkları zaman maçlara mı giricez yani.Orayı anlamadım.
    Bu arada egolu değilim.Zaten sokak dövüşünde iyi olmak istiyorum ama yumruk atmayı kavga etmeyi falanda seviyorum.O yüzden gitmek istiyorum.
    Şimdi benim oraya gitme ihtimalim yok mu okulumdan dolayı.

8. Fraktal

Fraktal Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    Lisansı maçlara gir diye çıkarmıyorlar ama istersen girebilirsin. Sokakta kavga etme diye çıkarıyorlar, edersen de cezanı çek diye. Ben sana saatleri söyledim, gidip konuşursun akşam 9 gibi olan bir eğitim varsa gidersin, ben hiç 9 a kadar kalmadığımdan o saatte eğitim var mı yok mu bilmiyorum.

9. Peta

Peta Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Eyvallah sağolasın.Bugün açıksa gidip bir bakıcam.

10. Ayhan.

Ayhan. Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Gidip baktın mı hocam halkapınardAki kursa? Bende düşünüyorum da nasıl bir yer

11. Tgb

Tgb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Basınsıtesınde gold gym var ben oraya gıdıyordum özel dersde verıyor sanırım

12. Peta

Peta Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Hacı salon çok güzel.Büyük eğitimde iyi gibi görünüyor.Bende ilk antrenmanımı yarın yapıcam.Salon büyük her türlü malzeme var.Kaliteli bir yer.Aylık 30 lira.Tabi malzemelerde alıcan onlarda bi 70 lira falan tutar.Şahsen bana bi saatleri kötü geliyor.Salı-perşembe akşam 19:45-21:00 bir de c.tesi 14:30 16:00 mış gliba.Yarın başka saatlerde antrenman var mı diye sorucam.

13. Ayhan.

Ayhan. Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürler hocam başka antrenman saatleri varsa söylersen sevinirim bana da ters bu saatler

14. Peta

Peta Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Tamam sölerim kardeşim.

15. karya

karya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gidiyor musun şuan ve yaşa bakılıyor mu bilgi verebilir misin ?

16. anabolizantr

anabolizantr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaslar İzmir Uckuyular da Burak Esmeray var kendisi boks yaptigim donemlerden arkadaşımdır.Bu yil profesyonel olacak.Birebir ve grup dersler verdiğini biliyorim suan kendisinin telefonu kapaliydi facebooktan ulaştım ilgilenen olursa uckuyularda kendi yerinde yada buca alsancak ve balcivada birebir yada grup dersler verebilecegini pazar gunu turkiyede olacagini söyledi.Rakam konusunda ogrencinin isteklerine ve seviyesine gore değiştiğini söylüyor.

Kendisinin cep numarasi 05301726262

17. quail

quail Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam konu eski ama sporu yaptığım ve federasyondada aktif sporcu olarak yer aldığım salonu sana öneririm.
    İzmir/kemalpaşada Normal saatler pzt çarşamba perşembe 20:00-22:00 arası fakat özel ders seçeneğin var, Mücahit ARAT antrenör izmirde tanıyan tanır zaten
    hala aktif profesyonel bir dövüşçü, Dediğim gibi hala düşünüyorsan cevap yaz konuşuruz yardımcı olmaya çalışırım.

18. aplha_86

aplha_86 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    en iyisi Karşıyaka da bulunan WARRIOR FIGHT CLUB kardeşim kesinlikle tavsiye ederim paranızı çöpe atmayın ilk dersler ücretsiz
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Kasım 2018 ---
    en iyi boks salonu warrior fight club tartışmasız
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Kasım 2018 ---
    WARRIOR FIGHT CLUB kardeşim en iyisi

19. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    İzmirde kafes dövüşü yapılan bir yer var Corvos diye. Temposu çok ağırdır, kaldırabilirsen orası. Yani öyle lay aly lom antremanı yoktur çok yorulursun. Hakkını veririm diyorsan corvos da kafes dövüşü öneririm.

Sayfayı Paylaş