İzmir Amerikan Pasajı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Kaanrlz tarafından 31 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar.
    İzmir kıbrıs şehitleri caddesi üzerindeki amerikan pasajında bir cok supplement satan dükkanlar var bu dükkanlar cok bariz fiyat farklarıyla daha ucuza satıyorlar.Sebebi sahte olmasımı yoksa yurtdısından ithal getirmelerimi yada bu pasaj içerisinde güvenebilecegimiz dükkanlar varmı normalde talatpasa bulvarı üzerindeki vitamaxtan alıyorum.

2. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    benim hiç aklıma gelmedi yav oralara gitmek. Hocam fiyatları da yazablirmisin ayıp olmazsa bende whey ve termo yağ yakıcı arıyordum neler var mesela

3. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    fiyatlar cok degişken o yüzden soruyorum sebebini işte ama vitamax fiyatlarını bildiklerimi üç aşagı beş yukarı yazarım onemli olan sen ne istiyorsun?

4. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Ben gıtmedım ama orada bılınen bır ınternet supplement sıtesının dukkanı var dıye bılıyorum.
    Isım veremıyoruz forumun sponsorluk anlasmasından dolayı ama herhalde o sitenin dukkanı guvenılırdır.

Fakat pasajdakı baska hangı dukkanlar guvenılırdır, bunu oradan alısverıs yapanlar yada bılgısı olanlar yazarlarsa bızde aydınlanırız.
    Gıdıp bakmak lazım aslında bır gun.

Son düzenleme: 31 Temmuz 2011
  5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    amerikan pasajı dediğiniz yerdeki çoğu ürünler gerekli ortamında muhafaza edilmiyor.bazı kutulara dikkat edecek olursanız kırmızıların solduğunu net göreceksiniz.fazla güvenmeyin.

batt_34 ve zoparrat bunu beğendi.
  6. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    işte zaten daha bir ürün almadım ama aralarında bilindik bir dükkan varmı diye soruyorum yoksa farmatek kaynaklı vitamaxten alıyorum

7. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    hocam bi kaç örnek verseniz, şu modelin wheyi şu kadar falan diye.

8. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    ankaradaki amerikan pasajı benzeri bir yerse hiç bulaşma derim.ya bulgaristandan geliyor yada ne olduğu belirsiz ürünler oluyor genelde bu tip yerlerde satılan ürünler.yada s.k.t si bitmeye yakın ürünler tarihleriyle ambalajlarıyla oynanarak satılıyor.

bir supplementin aşağı yukarı fiyatı bellidr.bir sitede/dükkanda 100 liraya satılırken dieğrinde 90 yada 110 lira olur.biz nasıl piyasayı biliyorsak satıcılarda bilir.yurtdışında 30 dolar olan ürünü adam normalde 100 liraya satıyorsa karından vazgeçerek,piyasaya hakim olmak için tutupta 50 liraya vermez.diğer rakipler nasıl bir politika uyguluyorsa o da taktiğini ona göre belirler.ürünü satarken müşteri sadakati oluşturmak ,uzun vadede piyasaya hakim olmak için pazarlama taktiği olarak eşantiyon ürünler verir.bu da o dükkanı/siteyi diğerlerinden farklı kılar.

onun haricinde ucuz diye satılan ürünler ne gibi sağlık sorunları doğurur bilemeyiz.sağlık bu gitti mi de geri gelmez.
    fiyat araştırması yapacaksan türkiyedede satılan vücut geliştirme dergilerinde reklamı olan firmalara/sitelere bakabilirsin

9. star_gate

star_gate Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    izmir
    örnek veriyorum universal amino 2700 350 tablet 70 tl animal pak 80 tl almıştım 2 ay önce.pasaja girişte sağda ilk dükkan daha doğrusu suplement satan ilk dükkan

10. undesigned

undesigned Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    arkadaşlar ben burayı ziyaret ettim,bir dükkana girdim(ki bu dükkanın birde internet sitesi var),sordum ürünlerin fiyatları genel olarak hep aynı(örneğin;cellucor c4 30 servis;100 lira). ürünlerin son kullanma tarihlerine baktım,satıcıya baktım,fiyatlara baktım,acıkcası hiçbir kötü izlenimim olmadı ama bu sporla ilgilenen kime sorduysam henüz olumlu yorum almadım.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:23 ----------

cellucor c4 30 servis;100 lira
    genrise 700 gr. whey protein 30 lira.

11. boot_sector

boot_sector Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Ben de bu pasajdaki dükkanlardan birisinden Monster Milk aldım. Ürünü kullanmaktayım. Şimdiye kadar herhangi bir sıkıntım yok. Ne etiket kısmında herhangi bir renk solması ne de son kullanma tarihinin geçme durumu var. Şu anda herşey uygun ama baştan belirteyim ki daha ilk kullandığım supplement olduğu için bir terslik olsaydı anlar mıydım orası da muamma...

12. PePeFeFe

PePeFeFe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İzmir de güvenli olarak alabileceğim protein tozu ( optimum,hardline ) satan bir dükkan var mı yada amerikan pasajını önerir misiniz ?

13. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    izmirde legal olarak satan yerlerden alırsan en azından malının arkasında duran muhattap alabileceğin isimler olur.cüneyt turna en son mağaza açmıştı.sağlam bir arkadaşımızdır.elindeki ürün portföyüde oldukça sağlam.tavsiye ederim.

PePeFeFe bunu beğendi.
  14. undesigned

undesigned Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Hocam;burada benim ürün aldığım dükkan aynı zamanda bir türk markasının ürünlerini satıyo,izmirdeki bayisi. Marka adı veremiyorum forum kurallarına gore ama bu markanın internet sitesindede bu dükkanın ismi geçiyo,bu legal bir çalışma değilmi? aynı zamanda dükkanın internet siteside mevcut.bench_O

15. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    şu kıbrıs şehitlerine nasıl gidebilirim acaba ? alsancak metrosundan cıktıktan sonra ne yapmak lazım?

Birde fiyatları sormak istiyorum uygunmudur yoksa hiç uğraşmayalım netten alalım. :)

16. undesigned

undesigned Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    alsancak metrosundan çık,tmo'yu arkana al ve yürümeye başla,yol ilerde 4'e ayrılıyor,en sağdakinden devam et,hatta orda taksicilere tekrar sor.kafan karışmasın çok=)
    fiyatların uygun fakat değişik söylentiler veya gerçekler var işte amerikan pasajındaki dükkanlarla ilgili.

lordmarvel bunu beğendi.
  17. espoir

espoir Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Philip Morris
    Yer:
    İzmir,Hatay
    yurtdışından kargo olayı patladığından beri amerikan pasajından alıyorum ürünlerimi bugüne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.

18. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    hangi dükkandan alıyorsunuz. orjinal hakkınad en ufak kanıt veya yorum bulamadım nette bende alacağım da.

19. Tuncay35

Tuncay35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    En basit farmatek in sitesine girin. Yetkili internet ve bayi listesine bakin. Amerikan (kervan) pasajindaki dukkanlar aslinda yetkili bayi oldugunu goreceksiniz.
    Urunleri elden faturasiz sattiklari icin kdv odemiyorlar bir sekilde. Ve bunu da fiyatlara yansitiyorlar. 3 senedir duzenli olarak degisik suplementleri ordaki magzadan aliyorum. Bir sikinti cikmadi. Hepsi distrubitorlerin urunleri. Oyle yurt disindan falan kacak giren urun satisi yok. Akliniza gelecek butun marka ve cesitleri satiyorlar.
    Gasparinin turkiye distributurunu aradigimda, biz bayiniz olmak istiyorum patron yeni sirket aciyor dedigimde ki adam bizim patronun tanidigi cikti :) amerikan pasajiyla zor yarisirsiniz dedi. Demek ki oralara urunlerini satiyorlar. En ufak bir sikayette sahte urun konusunda emin olun baslari cok yanacak. Bunu bile bile sahte urun satmak yemez....

20. umut-

umut- Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    tasarım
    Yer:
    izmir
    vitamax da derya diye bir bayan vardı yanlış haırlamıyorsam .... o bayanın antrenör diploması var dı ... ondan vaz geçme derim ben ...

Sayfayı Paylaş