İzmir Ağırlık Alınabilecek Yerler

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve 35alperen35 tarafından 11 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. 35alperen35

35alperen35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    6 aylık salon geçmişimden sonra üniversite sınavından dolayı salona fazla vakit ayıramıyorum ve sporu da bırakmak istemiyorum, evimde istasyon kurmak istiyorum.
    İzmirde uygun fiyatlı spor malzemeleri satan yerler biliyormusunuz?
    Alacaklarım : 60-70 kg ağırlık, uzun bar, 2 tane kısa bar , Bench sehpası.

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bende izmirde oturuyorum bende alıcam.Biryer bulursan uygun fiyata burdan yaz dostum.

35alperen35 bunu beğendi.
  3. 35alperen35

35alperen35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ya internet seçeneği de var ama özellikle de bench sehpasını görerek almak istiyorum. Omuz sığıp sığmaması , incline çevirdiğimizde ağırlığın arkada kalıp kalmamasını denemem lazım...

Yasin Yılmaz bunu beğendi.
  4. fırathan

fırathan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    pasificspor.com diye bir site var izmir deymiş şubesi oraya gidip alabilirsiniz yada heryerde olan voit markalı ürünlere bakabilirsin bench sehbasını ben internetten almıştım ama hiç memnun değilim o yüzden deneyip almak en iyisi

5. oguzhanzed

oguzhanzed Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ikiçeşmeliğe çıkışta (çankayadan) solda ağırlık satan biyer var.ağırlıklar plastik içine çimento-demir tozu karışımı.hacim olarak büyükler.kilo olarak max.100gr. eksikler.ama iş görürler ve kilo1.25 den veriyorlar.50kg. sonrası toplu alımlarda1.00 den veriyor.

6. 35alperen35

35alperen35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    evet gittim baktım güzel yer heralde kendileri imal ediyorlar. Bir de kampanya yapmışlar 50 kg ağırlık 2 kısa 1 uzun bar 65 lira biraz dandik gibi ama iş görürler bu arada 110 liraya özel yapım ağırlık sehpası da yapıyorlarmış hem bench hem incline bench hem de omuz için pozisyon alabiliyormuş büyük ihtimal alıcam çok teşekkürler yardımlarınız için :)

7. alican12

alican12 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çankayadaki söylediğiniz yerden ben almıştım aylar önce.hala da kullanıyorum.öncelikle fiyat olarak inanılmaz uygun ama ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı çok bi kalite beklemeyin ben ilk başlarda baya sövdüm çünkü uzun bar çok dandik ve uçlara takılan ağırlaklar kaymasın diye takılan aparatlar tam bir faciaydı işkence gibi ama zamanla alıştım.fiyat olarak piyasaya kıyasla çok uygun olduğu için bu eksilerine katlanabilirsiniz bence.daha önce mekik aleti almıştım.onu parçaladım ve bench sehpası oldu.40 liraya da barfıx demiri aldım.gym e gerek yok artık :)

8. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    ben çankayadaki o yerden sadece bir dumbell seti alıcam.77 tlye 25 kg dumbell seti dedi adam.

9. 35alperen35

35alperen35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    geçen cumartesi gitmiştim 2x10 kg 4x5 kg 4x2.5 kg artı 2 kısa 1 uzun bar 65 tl demişti bana kampanya var dedi ama kampanya bitti mi acaba

Sayfayı Paylaş