İyiler Güçlü Olmalı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve diez tarafından 11 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. ilbilge_11

ilbilge_11 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    peygamberimiz 'güçlü müslüman güçsüz müslümandan daha hayırlıdır ' demiş efendimiz böyle buyurdu diye spor yaparsak belki birazda ahirete yönelik kas yapmış oluruz

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    ben şöyle kabul ediyorum.. : foruma üye olan herkes güçlü olsun yeter..onlar eminim ki iyiler zaten ;)

3. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    herkesin kendi dogrulari oldugu icin herkes kendini iyi gorur..

4. usd61

usd61 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    kendine göre doru demissinde,
    kimin iyi olduğunu bilmemiz önemli değil zaten, kim iyi ise, dünyada ne kadar iyi varsa, en güçlü olsunlar. kimler kötüyssede onlarda islah olsunlar, yada helak!

konunun başlığı zaten bir temenniden ibaret.

bende kişisel olarak bu başlığa amin diyorum. burda bi felsefe yok. felsefi olarak cevap verenlerden birisi de sensin.

başkasıda kimin iyi olduğunu bilemeyiz der ki zaten bu başlıkta birilerinin iyiliğini yada kötüğünü tartışmıyoruz.

diez bunu beğendi.
  5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    usd61, benim çok derin olmayan temennimi anlayan bir kaç üyeden birisi bu başlıkta..

çok derin düşünmenize gerek yok..iyi çalışın..iyi beslenin..aileniz için, kendiniz için dik durun, güçlü durun..yeri gelince dağ gibi durun..ve vg konusunda felsefeden uzak durun ;)

6. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Ben iyilere karşı iyi , kötülere karşı kötü olurum ve bu yüzden güçlü olmak zorundayım.

7. NWO

NWO Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Sende kendince doğru şeyler yazmışsın ve ben burda alıntı yaptığım , yapmadığım sana ait tüm düşüncelere katılılıyorum...Yalnız burda tezatlık var.Sondan 1 önceki alıntıda bu düzeltilmeye çalışma gereği görülmüş.

Dediğim laf bir kişiye değildi.Sen Cevap vermişsin bende yazma gereği duydum.
    Yazılanların çoğuna katılıyorum.Katılmadığım noktaları yazmaya çalışıyorum.Yazıyorum ki bi faydam dokunsun.'Körler sağırlar birbirini ağırlar' durumu olmasın konu gelişsin. Bu yüzden veya başka nedenden antipatik kaçmış olabilirim af ola...

8. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    bi kere iyiler kesinlikle güçlü olmalı ewet peygamberimiz güçlü müslüman güçsüz müslümandan hayırlıdır diyerek zaten bunu anlatıyor yani iyilik yolunu seçmiş olan kimse onu hiç bir gücün durduramaması lazım ne kaba kuvvet ne başka bişey bu güçlülük zeka ile de olur vücut ile de ama çağımızda vücut gücü daha az kullanılıyor onun için ben iyiyim güçlü olucam derseniz önce zekadan başlayınız o amerikanların yalancı türkleri aşalayıcı bilimsel araştırmalarının önüne geçmek vücut geliştirmeden daha mühim

9. PraNgA4

PraNgA4 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sunuda unutmayalimki vatanimizi en iyi seviyeye cikartmak icin namuslularin en az namussuzlar kadar cesur olmasidir. (Vali filminden). ve herzaman iyilik yolunda ilerleyelim durüstlügü elden birakmayalim.

Sayfayı Paylaş